خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، بالاتر از مترو شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، انتهای کوچه مرشدی، پلاک ۱۷ واحد ۱

09125403032 - 02122909216

ارزانترین سمعک

سمعک ارزان

از آنجاییکه کم شنوایی باعث مشکلات درک شنوایی، وزوزگوش و یا سرگیجه می شود، استفاده از سمعک حتی سمعک ارزان در صورت نبود بودجه توصیه می گردد. یک سری از کاربران سمعک وقتی بودجه سمعک پیشنهادی را ندارند

ناامید از خرید سمعک شده و درمان گوش خود را رها می کنند و همین امر ممکن است ماه ها طول بکشد تا سمعک تهیه کنند غافل از اینکه منطقه درک شنوایی و میزان شنوایی به آسیب خود ادامه می دهد و در عین حال در طی این مدت نیز به همان اندازه ای که آن ها پول پس انداز کرده اند سمعک گران شده است. توصیه متخصصین ادیولوژیست در کلینیک سمعک برتر استفاده از سمعک های ارزان ولی با کیفیت می باشد. یک سری از سمعک ها تکنولوژی خاصی ندارند اما کیفیت صدای آن ها مناسب انواع کم شنوایی ها می باشد. در دو نوع سمعک هوشمند و سمعک دیجیتال هستند. سمعک  ارزان در مراکز شنوایی با برند های مختلف وجود دارد اما کلینیک سمعک برتر سمعک های قیمت پایین اما با برند های معروف و با دوام به کاربران سمعک پیشنهاد می کند. قیمت سمعک ارزان از دو میلیون تومان در مدل پشت گوشی قوی و یا متوسط در مارک های زیمنس و سمعک رکستون و یا سمعک اتیکن وجود دارد که همه دارای یک سال گارانتی معتبر بوده و کیفیت این سمعک با قیمت ارزان بسیار بهتر از مدل های متفرقه و یا سمعک های بهزیستی می باشد. همچنین در مدل های بالاتر می توان سمعک های هوشمند با پایه قیمتی دو و نیم میلیون تومان تا سه و نیم میلیون تومان را پیدا کرد که از کیفیت بالا و حتی اپلیکیشن های قابل نصب در موبایل جهت تنظیم دستی سمعک وجود دارد.

انواع سمعک
سمعک دیجیتال

 

سمعک ارزان
سمعک ارزان

از کجا سمعک بخرم؟

سمعک برتر تلاش کرده تمام خدمات لازم برای مراجعه کنندگان از ارزیابی ها و تست های شنوایی لازم گرفته تا تجویز و آموزش و مشاوره در زمینه خرید سمعک را ارائه دهد.
سمعک برتر در نقاط مختلف تهران دارای شعبه است.

سمعک برتر, سمعک جدید, سمعک ارزان

سمعک برتر آماده ارائه خدمات شنوایی سنجی به شما همراهان گرامیست.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک برتر محفوظ می‌باشد.
طراحی وب
همین الان تماس بگیرید