خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، بالاتر از مترو شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، انتهای کوچه مرشدی، پلاک ۱۷ واحد ۱

09125403032 - 02122909216

نمایندگی فروش سمعک اتیکن

سمعک اتیکن یا همان سمعک آلتون شنوا یک سمعک ساخت دانمارک است که همواره با تکنولوژی روز پیش رفته. کاربران سمعک از سمعک اتیکن رضایت کافی داشته و کلینیک سمعک برتر نمایندگی فروش سمعک اتیکن در شمال تهران

نمایندگی فروش سمعک اتیکن در شمال شرق تهران و نمایندگی فروش سمعک اتیکن در مرکز را دارا است. سمعک های اتیکن نیز به صورت premium ،essential ،advance طراحی شده و کلینیک تخصصی سمعک برتر مرکز فروش سمعک اتیکن در تهران با قیمت مناسب   و خدمات تعریف شده می باشد. سمعک های اتیکن در مدل های شارژی ، باتری خور، مخفی و نامریی و پشت گوشی، وایرلس دار، بلوتوث دار طراحی شده و یکی از سه برند معروف در ایران است. همچنین با تکنولوژی به روز سمعک برتر صدای تلفن، تلویزیون و موزیک می تواند از سمعک شما پخش شود و در نتیجه کیفیت صدای گفتاری واضحتر به گوش کاربر سمعک برتر می رسد.

 

تکنولوژی کنترل وزوز گوش

همانطور که می دانیم Tinnitus یا وزوز گوش مشکلی است که بسیاری از افراد با ان سروکار دارند و درمان دارویی یا جراحی ندارد. یکی از برندهای  شناخته شده در توانبخشی وزوز گوش سمعک اتیکن در سمعک برتر است.

 

تکنولوژی سمعک وایرلس دار اتیکن

بسیاری از سمعک های اتیکن دارای تکنولوژی وایرلس هستند. یعنی دو سمعک باهم، مانند گوش طبیعی ارتباط دارند . بنابراین این سمعک ها برای کسانیکه درک شنوایی پایین دارند تجویز می گردد. به تمامی این نکات جهت تجویز سمعک درکلینیک سمعک برتر توجه می شود.

سمعک برتر, سمعک اتیکن

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک برتر محفوظ می‌باشد.
طراحی وب
همین الان تماس بگیرید