خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، بالاتر از مترو شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، انتهای کوچه مرشدی، پلاک ۱۷ واحد ۱

09125403032 - 02122909216

کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر

سمعک زیمنس

کمپانی زیمنس با بیش از 170 سال سابقه (1847) به عنوان بزرگترین تولید کننده سمعک و تجهیزات شنوایی معرفی شده است. کمپانی زیمنس با ارائه بهترین کیفیت در سال های 1370 تا 1380 توانست بخش عظیمی از نیاز جامعه را در زمینه سمعک تامین کند. با توجه به نیازمندی ادیولوژیست و مصرف کننده ها در سه دهه تنها تولید کننده و بزرگترین عرضه کننده سمعک در ایران بوده است. این کمپانی در حال حاضر با نمایندگی متعدد و پرسنل متخصص در سراسر دنیا مشغول به فعالیت است. مراکز تحقیقاتی این کمپانی همواره در ارائه نوآوری و تکنولوژی های به روز دنیا پیشرو بوده و همین امر باعث تولید بهترین سمعک فول دیجیتال توسط این کمپانی شده است.

محصولات جدید زیمنس (سیگنیا)

Pure charge & go NX

فراهوشمند-سمعک شارژی-بهترین درک-گفتار در محیط شلوغ -ارتباط دوگوشی وایرلس– پردازش دوگوشی-قابلیت اتصال به موبایل صدای موبایل یا تلویزیون را میتوانید از سمعک خود بشنوید ناچ تراپی وصدادرمانی برای درمان وزوز

PURE 312 NX

فراهوشمند بهترین درک گفتار در محیط شلوغ طراحی ظریف و پنهان ارتباط دوگوشی وایرلس قابلیت اتصال به موبایل صدای موبایل یا تلویزیون را میتوانید از سمعک خود بشنوید ناچ تراپی برای درمان وزوز

PURE 13 NX

فراهوشمند بهترین درک گفتار در محیط شلوغ ارتباط دوگوشی وایرلس پردازش دوگوشی قابلیت اتصال به موبایل صدای موبایل یا تلویزیون را میتوانید از سمعک خود بشنوید درباتری قابل تعویض با مدل دارای تله کویل ناچ تراپی وصدادرمانی برای درمان وزوز

PURE 10 NX

فراهوشمند طراحی بسیار ظریف درک گفتار عالی در محیط شلوغ امکان استفاده از ریموت کنترل قابلیت اتصال به موبایل امکان ناچ تراپی وصدادرمانی برای درمان وزوز

MOTION13 NX

فراهوشمند بهترین درک گفتار در محیط شلوغ ارتباط دوگوشی وایرلس پردازش دوگوشی قابلیت اتصال به موبایل صدای موبایل یا تلویزیون را میتوانید از سمعک خود بشنوید درباتری قابل تعویض با مدل دارای تله کویل ناچ تراپی وصدادرمانی برای درمان وزوز

SILK NX

فراهوشمند بهترین درک گفتار در محیط شلوغ سرسیلیکونی آماده برای تجویز سریع و آسان نامرئی و پنهان پوشش همه افت ها جهت داری تک میکروفنی دوطرفه قابلیت اتصال به موبایل با امکان ناچ تراپی وصدادرمانی برای درمان وزوز

INSIO NX

فراهوشمند سمعک داخل گوشی قابل ساخت برای افت ملایم تاشدید ارتباط دوگوشی وایرلس برای درک گفتار فوق العاده و طبیعی ماتریس قوی و در عین حال بسیارکوچک آپشن های کامل کنترل از راه دور و بی سیم برای همه مدل ها و سایزها قابلیت اتصال به موبایل امکان ناچ تراپی وصدادرمانی برای درمان وزوز

Pure primax

هوشمند قابل شارژ ارتباط بی سیم شنوایی دوطرفهHD بهبود چشمگیر در تلاش شنیداری قابلیت اتصال به موبایل امکان ناچ تراپی وصدادرمانی برای درمان وزوز

Motion primax

سمعک هوشمند قاب بسیار نرم و فشرده استفاده آسان شنوایی دوطرفهHD بهبود چشمگیر در تلاش شنیداری قابلیت اتصال به موبایل صدای موبایل یا تلویزیون را میتوانید از سمعک خود بشنوید ناچ تراپی وصدادرمانی برای درمان وزوز

Silk primax

سمعک هوشمند سرهای سیلیکونی برای تجویز آسان و نامریی جهت داری تک میکروفنی دوطرفه بهبود چشمگیر در تلاش شنیداری قابلیت اتصال به موبایل ناچ تراپی برای درمان وزوز

اگر تمام راه‌های درمانی را رفته‌اید و نتیجه‌ای ندیده‌اید، به کلینیک سمعک برتر مراجعه نمایید.

Charge & go

محصول جدید 2019 فراهوشمند با قابلیت شارژ سریع می باشد. که علاوه بر برق شهری، به فندک ماشین و پاوربانک موبایل هم قابل اتصال است. که به ازای هر 4 ساعت شارژ کردن، 24 ساعت کار میکند و در مواقعی که زمان کافی را نداریم به ازای نیم ساعت شارژ، 7 ساعت فعال است. سمعک دارای 4 تا 6 برنامه شنیداری مختلف است که در محیط های مختلف این برنامه ها اتومات تغییر می کنند در نتیجه کیفیت صدا به صورت طبیعی به گوش شما می رسد . علاوه بر آن از طریق برنامه تاچ کنترل که روی گوشی موبایل شما نصب شده است می توانید خودتان هم این تغییرات را انجام دهید.سمعک  بین 48-16 کانال و 20-8 باند پردازشی دارد که باعث وضوح و افزایش کیفیت شنیداری می گردد. 4 میکروفن چرخشی که با پوشش 360 درجه، اصوات را به صورت یکسان از همه محیط دریافت می کنند. و از طریق سیستم وایرلس سمعک باعث افزایش درک شنیداری می گردد. از طریق سیستم ovp ، مانع از پیچیدن صدای خود فرد یا اکوی صدا می گردد.

وزوز گوش:برای افرادی که ازصدای گوش وزوزگوش هم رنج می برند، سیستم تسکین و مهار وزوزبه کار گرفته شده است. برای افرادی که ازصدای گوش هم رنج می برند، سیستم تسکین و مهار وزوزبه کار گرفته شده است. سیستم محافظ باد، از دیگر تکنولوژی به کار رفته در این سمعک ها می باشد که درک شنوایی را در این محیط ها تقویت می کند. از دیگر قابلیت های سمعک هوشمند زیمنس، افزایش درک شنیداری در محیط های شلوغ می باشد. سمعک زیمنس در اشکال پشت گوشی و ریک(رسیور درون کانال گوش) موجود می باشند و همان لحظه آماده تحویل است.


سمعک فراهوشمند پشت گوشی در دو نوع شارژی و غیرشارژی موجود هستند. قابلیت شارژ سریع دارند که علاوه بر برق شهری، به فندک ماشین و پاوربانک موبایل هم قابل اتصال است. که به ازای هر 4 ساعت شارژ کردن، 24 ساعت کار میکند و در مواقعی که زمان کافی را نداریم به ازای نیم ساعت شارژ، 7 ساعت فعال است. برای افرادی که کم شنوایی از حفیف تا عمیق دارند، مناسب است.

ویژگی سمعک هوشمند: 4 میکروفن چرخشی،سیستم وایرلس،حذف صدای باد، 6-4 برنامه شنیداری،سیستم ovp و مهار وزوز می باشد. سیستم ovp و مهار وزوز می باشد.

Motion


ACE

ریزترین سمعک پشت گوشی دنیا است که کاملا مخفی است. و افرادی که به خاطر شکل کم شنوایی یا مشکلات پرده گوش و عفونت گوش نمی توانند از سمعک داخل گوشی استفاده کنند، سمعک ACE گزینه بسیار مناسبی می باشد.


این نوع از سمعک، کوچکترین سمعک داخل گوشی است که توسط ربات ساخته می شود. و علاوه بر حفظ ظاهر و زیبایی از تکنولوژی های خوبی هم برخوردار است. از قبیل:
4 میکروفون چرخشی، سیستم وایرلس، حذف صدای باد، 6-4 برنامه شنیداری، سیستم ovp و مهار وزوز،
48-16 کانال و 20-8 باند

 

SILK


Voice link

سمعک جدید زیمنس، کوچکترین سمعک داخل گوشی است که توسط ربات ساخته می شود. و علاوه بر حفظ ظاهر و زیبایی از تکنولوژی های خوبی هم برخوردار است. از قبیل: 4 میکروفون چرخشی،  سیستم وایرلس، حذف صدای باد، 6-4 برنامه شنیداری، سیستم ovp و مهار وزوز، 48-16 کانال و 20-8 باند.
تکنولوژی های منحصر به فرد سمعک های 2019 سری NX
فناوریOVP (پردازش صدای خود کاربر )، پردازش سریع و دسته بندی سه بعدی محیط صوتی، فناوری شفافیت صدا، کیفیت بالای گفتار، ارتباط بلوتوثی مستقیم متصل به وسایل مجهز به بلوتوث و اینترنت، فناوری تنظیم توسط شما، خدمات از راه دور، قابلیت دریافت و پردازش صوت، 48-24 کانال و 20-18 باند فرکانسی، سمعک هوشمند زیمنس، هسته پردازشی و قدرت پردازشی بالا، سیستم حذف صدای باد، میکروفن چرخشی در همه جهات، مجهز به سیستم تراکمی، حذف صدای نویز، شنیدن اصوات گفتاری فرکانس بالا مانند (س)و(ش)، حذف فیدبک، مهار و تسکین وزوز، سیستم وایرلس، قابلیت شارژ در سمعک پشت گوشی


فناوری OVP چردازش صدای خود کاربر: این فناوری صدای خود کاربر را بدون هیچ وقفه ای و در هنگامی که او صحبت می کند شناسایی کرده و میزان تقویت سمعک را به گونه ای تنظیم می کند که صدای خود کاربر برایش طبیعی باشد.

دسته بندی سه بعدی محیط صوتی: سیستم های عادی که مخصوص دسته بندی محیط صوتی کاربر هستند، فقط داده های صوتی را بررسی می کنند. اما این فناوری ، برعکس سیستم های دیگر، از اطالاعات چند بعدی موجود در محیط صوتی کاربر و نیز از روی رفتار های ارتباطی او استفاده می کند.  از اطلاعاتی همچون: صدای خود کاربر، نحوه حرکت و راه رفتن او و داده های صوتی ، تا پاسخ سمعک را متناسب با نیاز های کاربر تنظیم و فراهم سازد. این فناوری در آن دسته از سمعک پشت گوشی و ریک وجود دارد که مجهز به ارتباط بی سیمی Ultra HD e2e است.
فناوری شفافیت صدا
•    تجربه یک کیفیت صوتی فوق العاده در هنگام گوش دادن به موسیقی یا قرار گرفتن در محیط نویزی
•    کیفیت شنیداری بی نظیر و بدون رخداد اعوجاج حتی در محیط های با اصوات بلند
•    پردازش فضایی و با کیفیت صداها
•    افزایش محدوده ی پویایی سمعک
•    افزایش پهنای باندی سمعک
•    پردازش در محیط بازآوا
•    پردازش با کیفیت موسیقی
•    پردازش الکترونیکی صدای باد
•    مدیریت گفتار و نویز
•     پردازش حذف فیدبک


کیفیت گفتار
•    جهت داری پیشرفته و قوی سمعک
•    درک گفتاری چندین گوینده در یک محیط دشوار شنوایی
•    افزایش درک شنیداری برای گوینده از روبرو و افزایش درک شنیداری برای گوینده کناری
•    درک گفتار بهتر
•    تلاش شنیداری کمتر
•    قدرت یادآوری بیشتر

ویژگی منحصری که فناوری Ultra HD e2e دارد عبارت است:
•    از جهت داری باریک
•    تمرکزفضایی بر روی گفتار
•     گوش دادن به مکالمات تلفنی به صورت دو گوشی

حذف فیدبک
•    سیستم مقابله با فیدبک به وسیله ی دو میکروفن، فیدبک را به سرعت و به شکل موثری از بین می برد.(بدون کاهش قابلیت شنیداری یا افت کیفیت صدا)
•    تجربه ی شنیدن صدای با کیفیت سمعک بدون نگرانی از سوت کشیدن و یا فیدبک سمعک حتی در موقعیت هایی که این مشکل به طور معمول رخ می دهد مانند درآغوش گرفتن افراد لذت بی نظیری را تجربه خواهد کرد.


ارتباط بلوتوثی مستقیم
•    سمعک Signia Nx را می توان به گوشی هوشمند اپل وصل کرد و به صورت بلوتوثی به مکالمات تلفنی و یا صدای پخش شده از سوی گوشی همراه گوش داد، بدون اینکه به وسیله ی جانبی دیگری نیاز باشد.
•    با وسیله ی جانبی که StreamLine Mic نام دارد، امکان برقراری ارتباط بلوتوثی مستقیم با گوشی های اندروید و دیگر گوشی های همراه بلوتوثی وجود دارد.
•    به کمک وسیله جانبی که StreamLine TV نام دارد، صدای استریویی با کیفیت بسیار بالایی را می توان به صورت بلوتوثی و به صورت مستقیم به سمعک Nx ارسال کرد.
•    این فناوری برای وسایل که مجهز به بلوتوث هستند، قابل استفاده است

فناوری تنظیم توسط شما
کاربران سمعک دوست دارند که سمعک شان در اغلب موارد تحت کنترل آن ها باشد . سمعک Signia Nx به کاربران این امکان را می دهد تا به کمک اپلیکشین myControl یا  touchControl بتوانند انتخاب های متنوع و کاملی را برای تنظیم سمعک خود داشته باشند.

خدمات از راه دور
این فناوری موجب فراهم آمدن یک رویکرد سازمان یافته ای برای برقراری ارتباط بین متخصص شنوایی و کاربران سمعک می گردد که جزو امور مهم در هنگام تنظیم اولیه ی سمعک می باشد . همچنین این فناوری این امکان را فراهم آورده است که متخصص شنوایی بتواند از راه دور و به صورت زنده، تنظیمات ظریف سمعک را برای کاربر انجام دهد و مشکلات تنظیمی کاربر را برطرف سازد . این فناوری برای وسایل که مجهز به بلوتوث هستند، قابل استفاده است .


•    کاربران سمعک با استفاده از این وسیله می توانند سمعکشان را تبدیل به یک هدفون بی سیم با کیفیت کرده و سیگنال های صوتی را از منابع متعددی دریافت کنند.
•    هم چنین این وسیله نقش ریموت میکروفن را نیز برای آنها ایفا می کند.
•    دستگاه جدید StreamLine Mic ، سمعک nx را با دستگا ههای بلوتوث دار به پیشرفته ترین سمعکها تبدیل می کند.
•     شنیدن موسیقی با استفاده از ipad و iphone به صورت مستقیم از سمعک.
•    کاربران سمعک می توانند با تبدیل سمعک خود به یک هدست بی سیم و اتصال به رایانه در شبکه های اجتماعی چت کنند.
•    کاربران می توانند تماس های تلفن ثابت را به صورت بی سیم پاسخ دهند.

StreamLine Mic


EasyTek

•    سمعک را از طریق بیسیم به دستگا ههای مختلف بلوتوث متصل میکند
•    صدا به طور مستقیم به سمعک منتقل می شود.
•    به عنوان ریموت کنترل برای برنامه یا تنظیم صدا عمل می کند.
•    از طریق اپلیکیشین easyTek App قابل کنترل می باشد.


تلویزیون را به easyTek متصل می کند . ازاین طریق صدا به صورت بی سیم مستقیما به سمعک جریان می یابد.

TV Transmitter


EasyTek

•    سمعک را از طریق بیسیم به دستگا ههای مختلف بلوتوث متصل میکند
•    صدا به طور مستقیم به سمعک منتقل می شود.
•    به عنوان ریموت کنترل برای برنامه یا تنظیم صدا عمل می کند.
•    از طریق اپلیکیشین easyTek App قابل کنترل می باشد.

نمایندگی سمعک زیمنس

  • نمایندگی انحصاری سمعک و لوازم جانبی زیمنس آلمان از سال 1387 پیشرو در تولید جدیدترین سمعک تکنولوژی و بالاترین کیفیت
  • نماینده انحصاری سمعک AM از سال 1373 (زیرمجموعه سمعک زیمنس)
  • نماینده انحصاری سمعک REXTON  از سال 1383(زیرمجموعه سمعک زیمنس)
  • نماینده احصاری باتری RAYOVAC  از سال 1372: بهترین باتری دنیا با ویژگی منحصر به فرد و بی رقیب
  • نماینده انحصاری مواد قالبگیری و ساخت پوسته DETAX از سال 1376: پیشرو در ارتقا کیفیت و تحول در عرصه ساخت قالبهای سیلیکونی  
  • نماینده انحصاری سمعک Audio Service : (زیرمجموعه سمعک زیمنس)
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک برتر محفوظ می‌باشد.
طراحی وب
همین الان تماس بگیرید