خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، بالاتر از مترو شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، انتهای کوچه مرشدی، پلاک ۱۷ واحد ۱

09125403032 - 02122909216

کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر

سمعک برتر

سمعک برتر

کلینیک تخصصی شنوایی سنجی

کلینیک تخصصی شنوایی سمعک برتر واقع در خیابان شریعتی، کوچه مرشدی، نمایندگی فروش انواع سمعک زیمنس آلمان و سمعک اتیکن و سمعک ویدکس دانمارک با حداقل قیمت و بهترین کیفیت سمعک و خدمات، در خدمت مراجعین محترم صبح و عصر می باشد.
خانم دکتر سارا باقری مدیریت محترم، فارغ التحصیل رشته ادیولوژی از دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن شنوایی شناسان ایران و آمریکا، دارای 20 سال سابق کار ادیولوژی در آمریکا و ایران و بیمارستانهای دولتی و خصوصی می باشند.

خانم دکتر سارا باقری در آمریکا در TARZANA MULTI SPECIALTY MEDICAL CENTER در کلینیک تخصصی گوش و حلق و بینی آقای دکتر محسن مقدم استاد اسبق دانشگاه علوم پزشکی تهران به همراه دکتر  SOL MARGHZAR به کار ادیولوژی مشغول بودند و پس از آن در ایران در بیمارستان و کلینیک تخصصی خود مشغول به کار شدند.

خدمات سمعک برتر

در این مرکز کلیه آزمون شنوایی سنجی نوزاد،شنوایی سنجی بزرگسالان، تست های مربوط به سرگیجه، وزوز و تجویز انواع سمعک با برندهای معتبر با دستگاه REM انجام می شود. این مرکز با در نظر گرفتن شرایط سالمندان و مادران باردار و مراجعات مجدد برای تنظیم سمعک، در طبقه اول واقع شده كه مجهز به آسانسور، سرویس ایرانی و فرنگی می باشد. و همچنین به علت نزدیكی به ایستگاه مترو دسترسی را برای مراجعین محترم، راحت كرده است. اعضای کلینیک تخصصی سمعک برتر، اخلاق حرفه ای و دانش به روز ادیولوژی را سرلوحه کار خود قرارداده اند.

مشاوره خرید سمعک

مرکز شنوایی شناسی سمعک برتر از آخرین متدهای درمانی و مجهزترین دستگاههای بررسی شنوایی، سرگیجه، وزوز (آزمون های فیزیولوژیک و الکتروفیزیولوژیک) استفاده می کند. عرضه وسایل جانبی سمعک جهت بهتر شنیدن صدای تلویزیون و تلفن، ساخت انواع صداشکن همراه با فیلتر، ساخت قالب ضدآب و ضدصوت، کلیه تعمیرات سمعک، بررسی شنوایی آن دسته از نوزادانی که در مراقبتهای ویژه بوده اند، از دیگر خدمات این مرکز می باشد. با برخورداری از برترین تجهیزات با برندهاي معتبر توانسته ایم، نمایندگی فروش و تجويز سمعک زیمنس و سیگنیای آلمان، A&M انگلیس،سمعک اتیکن و ویدکس دانمارک در منطقه شمال شرق  تهران با حداقل قیمت و بالاترین کیفیت و خدمات را به خود اختصاص دهیم..

اگر تمامی راه های درمانی را رفته اید و نتیجه نگرفته اید حتما به مرکز سمعک برتر مراجعه کنید.

گواهینامه های سمعک برتر

دریافت گواهینامه های متعدد از کنگره و همایش های مختلف نظیر UHA آلمان، دوره های تخصصی تجویز و تنظیم انواع برندهای سمعک، آزمونهای الکتروفیزیولوژی در آمریکا، مدارک بین المللی تخصصی از آلمان و آمریکا، تاییدی بر این ادعا است.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک برتر محفوظ می‌باشد.
طراحی وب
همین الان تماس بگیرید