خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، بالاتر از مترو شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، انتهای کوچه مرشدی، پلاک ۱۷ واحد ۱

021-22909216

کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر

سمعک پشت گوشی

بهترین نوع سمعک پشت گوش (BTE)
سمعک پشت گوش در پشت لاله گوش قرار می گیرد و با یک لوله یا Thin tube صدا را به داخل گوش می رساند.
سمعک پشت گوشی از نظر طرح، رنگ، اندازه و تکنولوژی ، قدرت دارای انواع مختلفی است. سمعک به صورت SP – XP – HP – P – M – S دارای قدرت های مختلفی است. به علت بزرگی سمعک و دید آن در گوش اکنون با پیشرفت تکنولوژی سمعک ریک جایگزین مناسبی برای سمعک پشت گوشی است. در سمعک پشت گوشی از کانال گوش و مقداری از صدفه یا تمام آن قالب گرفته می شود و پس از آماده شدن قالب اصلی شلنگ نسبت به گوش اندازه گیری شده و سمعک به لوله قالب وصل می گردد.

سمعک پشت گوشی ریک

سمعک پشت گوشی ریک

سمعک پشت گوشی بر خلاف سمعک داخل گوشی از دوقسمت تشکیل شده است: اجزا اصلی در پشت گوش قرارمی گیرد و ازطریق لوله و قالب به داخل گوش وصل می شود. سمعک پشت گوشی معمولا دکمه تغییرولوم و برنامه هم دارند و گاها برای کم شنوایی متوسط تا عمیق قابل استفاده هستند.
با افزایش قدرت سمعک،شکل سمعک هم بزرگ میشود. در سمعک دیجیتال،سمعک هوشمند،سمعک فراهوشمندقابل شارژ وجوددارند. به شکل سمعک دیجیتال،سمعک هوشمند،سمعک فراهوشمند،سمعک شارژی،انواع مدل سمعک 2019،سمعک 2018،سمعک 2017 ارائه می شود. سمعک زیمنس، سمعک اتیکن، سمعک ویدکس به ترتیب می توانند انتظارات بیمار را برآورده نمایند.

انواع سمعک پشت گوشی

انواع سمعک پشت گوشی
1) BTE(Behind The Ear): شامل سمعک، قالب و لوله می باشد
2) BTE همراه با Thin Tube
3) RITE(Reciver In The Ear): سمعک گیرنده درون گوش
4) RIC(Reciver In the Canal): رسیور داخل کانال
هرچه تکنولوژی پیشرفت می کند، شنوایی به وسیله سمعک طبیعی تر بوده و سایز سمعک نیز ریزتر می شود. سابقا سمعک پشت گوشی با قالب استفاده متداول تری داشت اما رضایت کاربر بسیار پایین بود زیرا میکروفن پشت گوش قرار داشت و صدای باد، صدای روسری یا حرکت موها بر روی سمعک به صورت یک صدای اضافه باعث کاهش درک شنیداری در کاربر می شد. میکروفن سمعک پشت گوشی با تکنولوژی جدید، این معضلات را بسیار کمتر دارد. سمعک های BTE جدا از طراحی ظاهرشان برای هر نوع افت شنوایی مناسب است. روی سمعک اصولا دکمه ای برای کم و زیاد کردن وجود دارد. در سمعک پشت گوشی قدیمی این دکمه به حالت پیچ ولوم، در سمعک هوشمند و سمعک فراهوشمند جدید به صورت دکمه فشاری وجود دارد.

سمعک پشت گوشی پاور

سمعک پشت گوشی پاور

سمعک پشت گوشی RITE یا RIC

مزیت این سمعک ریز پشت گوشی، درطراحی زیبا و تکنولوژی بالای آن می باشد.با ورود سمعک ریک تکنولوژی آن ها نیز تغییر کرد و به صورت هوشمند و فراهوشمند ظاهر شد. تعداد باند و کانال در این سمعک ها به گونه ای است که درک در محیط سخت شنیداری را راحتتر می سازد. میکروفن های جهت دار به جای یک میکروفن و سنسور حرکتی – آکوستیکی  سمعک باعث شده است که زوم روی لب گوینده بالاتر رود. سمعک ریک دارای سیستم محافظ باد، جهت یابی دقیق و باریک و زوم روی لب گوینده، درک موقعیت فضایی و... می باشند. سمعک جدید ریک با تکنولوژی Sound scape  و YourSound شما را در موقعیت سخت شنیداری به بهترین درک شنیداری می رساند.

سمعک برتر آماده ارائه خدمات شنوایی سنجی به شما همراهان گرامیست.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک برتر محفوظ می‌باشد.
طراحی وب
همین الان تماس بگیرید