خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، بالاتر از مترو شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، انتهای کوچه مرشدی، پلاک ۱۷ واحد ۱

021-22909216

کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر

لوازم جانبی سمعک ویدکس

در این مرکز کلیه آزمون شنوایی سنجی نوزاد،شنوایی سنجی بزرگسالان، تست های مربوط به سرگیجه، وزوز و تجویز انواع سمعک با برندهای معتبر با دستگاه REM انجام می شود. این مرکز با در نظر گرفتن شرایط سالمندان و مادران باردار و مراجعات مجدد برای تنظیم سمعک، در طبقه اول واقع شده كه مجهز به آسانسور، سرویس ایرانی و فرنگی می باشد.

اگر تمام راه‌های درمانی را رفته‌اید و نتیجه‌ای ندیده‌اید، به کلینیک سمعک برتر مراجعه نمایید.

رابط تلفن ویژه سمعک وایرلس

pho  ne-dex تلفن ویژه سمعکهای وایرلس است که رای افراد معمولی هم قابل استفاده است.
با این تلفن صدا از هر ۲ سمعک شنیده می شود.
phone dex قابلیت ذخیره ۲۰ شماره تلفن را دارید و باتری آن قابل شارژ است
تا فاصله حداکثر ۱۰۰ متر از پایه نیز تلفن بی سیم قابلیت اتصال دارد.


ریموت کنترل سمعک، سبک ، زیبا ، قابل حمل که به کمک آن می توانید به راحتی ولوم سمعک خود را کم یا زیاد نمائید.هم چنین  برنامه سمعک را متناسب با محیط تغییر دهید . RC-DEX  با باطری ساعتی بزرگ (  CR ) کار می کند. مصرف باطری آن بسیار کم می باشد

ریموت کنترل ویژه سمعک وایرلس


رابط بلوتوثی ویژه سمعک وایرلس

COM-DEX رابط بلوتوثی ویژه سمعک وایرلس ،جدیدترین تکنولوژی انتقال صدا از طریق بلوتوث و سیستم بی سیم . در ابتدا باید بلوتوث موبایل هوشمند لب تاب و … را روشن کرده و با COM-DEX ارتباط دهید . سپس کافیست COM-DEXرا دور گردن خود بیاندازید. بدون نیاز به حمل گوشی تا شعاع حدودا ً ۱۰ متر صدا را با کیفیت فوق العاده دریافت نمایید . یا تماس های موبایل را پاسخ دهید. هم چنین با کمک COM-DEX APPمی توانید با موبایل خود ولوم سمعک خود را کاهش یا افزایش دهید .COM- DEX نیاز به شارژ شدن دارد.


CALL-DEX را مستقیم به موبایل هوشمند خود وصل نمایید. برای شنیدن مکالمات کافیست موبایل را کنار گوش ها و سمعک خود نگهدارید و به آسانی با آن صحبت نمایید .CALL – DEX با باطری سایز ۱۰ کار می کند.

رابط موبایل ویژه سمعک وایرلس


ریموت کنترل ویژه سمعک MIND

این ریموت مخصوص سمعک غیر وایرلس سبک و قابل حمل می باشد و برای بیمارانی که مشکل حرکتی و لرزشی دست دارند بسیار مناسب است. با استفاده از این کنترل می توانید صدای سمعک خود را کم وزیاد کنید و برنامه های سمعک را تغییر دهید.
این ریموت کنترل با ۲ عدد باطری ساعتی (۳v) کار میکند.
از این مدل برای سمعک یک گوشی استفاده می شود و ۳ برنامه را میتواند در دسترس فرد قرار دهد.


TV-DEX لذت تماشای تلویزیون با صدای صاف ، بدون تاخیر و اکو  با  TV-DEX  میسر میگردد . با استفاده از ریموت TV-DEX می توانید به راحتی صدای تلویزیون را صرفا ً برای خودتان و بدون تغییر برای دیگر افراد خانواده کم یا زیاد نمایید. هم چنین با فشردن دکمه Room Off میتوان صدای محیط را قطع کرد و فقط صدای تلویزیون را دریافت نمود. ریموت این دستگاه نیاز به شارژ شدن دارد.

رابط TV ویژه سمعک وایرلس

متخصصین ما در کلینیک سمعک برتر با توجه به مشکل شنوایی و نیاز های شما، تشخیص می دهند کدام یک از سمعک برای شما مناسب است. و بهترین تجویز سمعک را برای شما درنظر می گیرند.

سمعک برتر آماده ارائه خدمات شنوایی سنجی به شما همراهان گرامیست.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک برتر محفوظ می‌باشد.
طراحی وب
همین الان تماس بگیرید