خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، بالاتر از مترو شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، انتهای کوچه مرشدی، پلاک ۱۷ واحد ۱

021-22909216

سمعک رکستون

سمعک رکستون، سمعکی  آلمانی است که یکی از برندهای تحت لیسانس زیمنس می باشد و شرکت زیمنس آن را گارانتی می کند. این سمعک نیز دارای تنوع تکنولوژی بالایی است و برای کسانیکه برند معروف مانند زیمنس نمی خواهند و قیمت سمعک برایشان بیشتر مطرح است مناسب می باشد. کیفیت این سمعک به علت اینکه زیمنس آلمان آن را گارانتی می کند بالا است. سمعک های داخل گوشی Inox نام دارد و در رده های 10 /20 /30 /40 /50 /60  است. قیمت این سمعک ها تقریبا از 2 میلیون و نیم تا 10 میلیون در هر گوش می باشد. هرچند سمعک های رکستون مانند زیمنس هر ساله با تکنولوژی جدیدی خود را نشان نمی دهد اما می تواند در مدل های همسطح خود با زیمنس در درجه کمی پایینتر قرار بگیرد. سمعک پشت گوشی رکستون Mosaic و سمعک ریک Emerald نامیده می شود. رده قیمتی مانند مورد بالا ، یعنی از 2 میلیون و نیم تا 10 میلیون تومان می باشد. این سمعک نیز مانند زیمنس می تواند از اپلیکیشن های مربوط به خود یا ریموت کنترل و یا اکسسوری ها استفاده کند و شما می توانید صدای موزیک ،تلفن ، موبایل یا تلویزیون را از داخل سمعک مانند هندزفری در رده های بالای رکستون بشنوید. این سمعک نیز در دو مدل باتری خور و شارژی در مدل های امرالد و موزاییک موجود می باشد. کلینیک سمعک برتر نمایندگی سمعک زیمنس در مرکز و شمال تهران اماده ارائه خدمات به کاربران محترم سمعک است. 

inox_20

نمونه ای از سمعک inox 20 رکستون

Emerald_20

نمونه ای از سمعک Emerald 20 رکستون

Mosaic20

نمونه ای از سمعک Mosaic20 رکستون

لوازم جانبی رکستون

• Connexx smart connect: برای کسانیکه می خواهند صدای تلفن یا موزیک را از داخل سمعک بشنود. این وسیله جانبی مانند گردنبند دور گردن قرار می گیرد و در تمام این مدت می توانید موبایل خود را در جیب یا کیف خود بگذارید. و یا حتی موبایلتان به اندازه 30 فوت با شما فاصله داشته باشد.
• Speech connect: به منظور تقویت مکالمات و شنیدن " آ " به صورت استریو می توانید از این وسیله استفاده کنید.
• Transmitter TV: فرستنده به کاربران این امکان را می دهد که انواع مدل های تلویزیون با هر برندی به سمعک شما از طریق این فرستنده متصل شود.
• Smart remote: ریموت کنترلی است که می توانید سمعک خود را خاموش یا روشن کرده یا برنامه سمعک را تغییر داده و ولوم آن را تنظیم کنید. این ریموت کنترل برای کسانی مناسب است که موبایل جدید ندارند. به جای ریموت کنترل کاربران سمعک ترجیح می دهند از اپلیکیشن موبایل استفاده کنند، ولوم را تغییر داده و صدا را کم وزیاد کنند.

rexton-accessories

درمان سوت گوش با سمعک رکستون

صدای زنگ در گوش در بعضی از افراد وجود دارد پس از تست MRI  وشنوایی سنجی باید به درمان صدای گوش پرداخت زیرا اگر درمان نشود کم کم باعث کم شنوایی می گردد. سمعک های رکستون علاوه بر عملکرد معمول سمعک، به عملکرد وزوز گوش نیز مجهز هستند. با روش TRT الگو های صوتی در اطراف سیگنال های تینیتوس صداهای ناخواسته را کاسته یا حذف می کند. البته باید ادیولوژیست به درمان تینیتوس واقف بوده و با برنامه ای که به کاربر می دهد، Tinnitus Masking  و Tinnitus distraction  را با روش TRT اجرا می کند. البته این روش ها نتیجه بازدهیشان پس از چند ماه است. اما اگر همین کار را هم شروع نکنید صدای وزوز یا بیشتر شده یا شنوایی شما را کم می کند و شنواییتان آسیب می بیند. کلینیک تخصصی شنوایی سمعک برتر با توجه به رزومه خوبی که در درمان بیماران مبتلا به وزوز گوش اعم از شنوایی طبیعی یا همراه با مشکلات شنوایی دارد، این اطمینان را به شما می دهد که پس از اجرای منظم برنامه و خرید دستگاه وزوز گوش شما یا آنقدر کاهش می یابد که شنوایی شما را بدتر نکرده و مخل آرامش شما نمی شود و یا اینکه کاملا وزوز گوشتان از بین می رود.

سمعک برتر آماده ارائه خدمات شنوایی سنجی به شما همراهان گرامیست.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک برتر محفوظ می‌باشد.
طراحی وب
همین الان تماس بگیرید