خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، بالاتر از مترو شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، انتهای کوچه مرشدی، پلاک ۱۷ واحد ۱

021-22909216

کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر

مشاوره خرید سمعک

ابتدا که شما به کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر مراجعه می فرمایید، تاریخچه گیری دقیق از شما انجام می شود. بستگی به مشکلات و نیاز های شما انواع تست شنوایی سنجی  را انجام می دهیم.
اگر میزان کم شنوایی شما در حد استفاده از سمعک باشد، کارشناسان ما مشاوره کاملی را در اختیار شما قرار می دهند.
توصیه می کنیم در این جلسه اگر نیاز به مشاوره با کسی دارید، همراه او تشریف بیاورید. اطلاعات کامل و جامعی در مورد انواع سمعک از لحاظ ظاهر و کیفیت آن ها مانند سمعک نامرئی، سمعک دیجیتال، سمعک هوشمند، سمعک سالمندان و قیمت سمعک از روی بروشور، کاتالوگ و سایت در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین در این مرکز مشاوره برای خرید باتری سمعک هم به مراجعه کنندگان داده می شود.
کلینیک سمعک برتر برای رفاه حال مراجعه کنندگان، طرح سمعک اقساطی را قرار داده است که مقداری از هزینه سمعک را ابتدا پرداخت کرده و باقی مبلغ را به صورت چند چک معتبر در بازه زمانی متغیر پرداخت نمایند. نحوه قسط بندی با توجه به قیمت سمعک تعیین می شود.

مشاوره انتخاب سمعک

انواع سمعک از لحاظ قدرت، برند، تکنولوژی، قیمت برای شما توضیح داده می شود و با در نظر گرفتن نیاز شما و سبک زندگیتان در نهایت متخصص تصمیم می گیرد که کدام یک برای شما مناسب تر است. بهتر است در رابطه با تکنولوژی دست متخصص را باز بگذارید تا بهترین انتخاب با بهترین کیفیت را برای شما انجام دهند. در سال های اخیر سمعک ها توسط ربات ساخته می شود و شما در یک جلسه سمعک های خود را تحویل می گیرید.

کلینیک سمعک برتر شما را در انتخاب انواع سمعک در برندهای مختلف مثل خرید سمعک A&M ، سمعک اتیکن، سمعک زیمنس و سایر برندها راهتمایی میکند تا با خیال راحت سمعک مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

از کجا سمعک بخرم؟

سمعک برتر تلاش کرده تمام خدمات لازم برای مراجعه کنندگان از ارزیابی ها و تست های شنوایی لازم گرفته تا تجویز و آموزش و مشاوره در زمینه خرید سمعک را ارائه دهد. سمعک برتر در نقاط مختلف تهران دارای شعبه است.

بیمه سمعک

در کلینیک شنوایی شناسی سمعک برتر متخصصین ادیولوژیست و گوش و حلق و بینی گردهم آمده اند تا مشکلات گوش، وزوز، سرگیجه، پارگی پرده گوش یا کم شنوایی شما را بررسی کرده و درعین حال در وقت خود صرفه جویی کرده باشید. بسته به نیاز بیمار تست های اولیه گوش یا شنوایی انجام می شود. در کلینیک تخصصی شنوایی سمعک برتر، تمام ارزیابی های مربوط به شنوایی در کودکان یا بزرگسالان قابل انجام است. ابتدا پس از تاریخچه گیری از وضعیت و مشکلات بیمار به معاینه گوش، وضعیت کانال و پرده گوش می پردازیم. در این مرکز ویدئو اتوسکوپی جهت ارزیابی دقیقتر پرده گوش برای پارگی های ریز احتمالی انجام می شود. سپس با دستگاه های تخصصی بررسی گوش میانی که سالانه کالیبره می شود و از بهترین دستگاه های تولید کشور آلمان است، آزمون تمپانومتری به عمل می آید. در این آزمون استخوانچه های گوش، حرکت ان ها و عفونت گوش بررسی میگردد. وضعیت شنوایی تان با به روزترین دستگاه ها اندازه گیری شده و در آخر درک شنواییتان با تست های تعیین شده اندازه گیری می گردد.

اکنون اگر نیاز به مراجعه به پزشک گوش و حلق و بینی دارید، نوبت دهی برای شما انجام می شود و اگر نیاز به سمعک دارید متخصصین شنوایی بر اساس نوع و میزان کم شنوایی شما، سن و شغل شما و نیز بودجه شما مشاوره لازم را انجام می دهند.

در کلینیک سمعک برتر صفر تا صد کار به صورت علمی برای شما انجام شده و در وقت شما صرفه جویی می گردد.

نحوه استفاده از سمعک

آموزش های لازم جهت استفاده از سمعک به بزرگسالان و یا خانواده نوزاد یا کودک داده خواهد شد و شما می توانید از تک تک آموزش ها فیلم بگیرید و یا به پیج اینستاگرام آموزشی سمعک برتر @samakebartar مراجعه کنید. تمامی مراحل استفاه از سمعک، مشکلات بیمار، نحوه انتخاب سمعک، قیمت سمعک، نحوه استفاده از تمیز کننده های سمعک در این پیج نمایش داده شده است. همچنین برخی از مطالب این پیج آموزشی برای افراد شنوا نیز مناسب است و اطلاعات آن ها را راجع به گوش و محافظت از آن بالاتر می برد.

مشاوره سمعک

 اگر دارای بیمه هستید، بیمه مقداری از هزینه آن را می دهد و تیم سمعک برتر تمامی مدارک لازم را برای شما فراهم می کند. اصولا بین بیمار و ادیولوژیست تعامل خوبی برای انتخاب نهایی سمعک برقرار می گردد تا هم سلیقه بیمار و هم امکانات مورد نیاز برای بهتر شنیدن هر دو باهم فراهم گردد.

کم شنوایی نوزاد، کم شنوایی کودک

در رابطه با کم شنوایی کودکان ابتدا یک سری آزمون ها مانند OAE ، ABR ، ASSR و  آزمون های رفتاری انجام می شود. محدوده شنوایی مشخص می گردد و قالبگیری لازم از گوش نوزاد یا کودک جهت دریافت سمعک بعد از مشاورات لازم و تصمیم گیری والدین در انتخاب سمعک به عمل می آید.

امروزه سمعک مناسب برای کودکان بسیار ریزتر از قبل شده است. در رابطه با نوزادان یا کودکانی که نیاز به کاشت حلزون دارند تهیه مدارک لازم جهت قرارگیری در نوبت کاشت حلزون با آن ها همکاری می شود و پزشک کاشت حلزون برای آنها نوبت گیری خواهد شد. کلاس های آموزشی تربیت شنوایی و گفتار درمانی لازم برای شما معرفی می گردد و در صورت درخواست شما با ان مراکز هماهنگ خواهد شد.

سرگیجه

سرگیجه یکی از شایعتین مشکلات افراد است. سرگیجه انواع مختلف دارد، اما سرگیجه ای که مربوط به گوش است به این حالت است که شما حرکت نمی کنید، در یک جا نشسته یا ایستاده اید اما همه چیز به دور سرتان می چرخد. و یا نوع دیگر آن، این است که شما دور محیط اطرافتان می چرخید. افرادی که سرگیجه را تجربه می کنند چند حالت را توصیف می کنند:

عدم تعادل، کج شدن، به یک طرذف متمایل شدن و یا گاهی احساس می کنند پایشان روی کف زمین گیر کرده و دارند می افتند.

درمان سرگیجه
 • برای درمان سرگیجه، ابتدا لازم است که یک سری تست ها و آزمایشات را انجام دهید. کلینیک شنوایی سمعک برتر تست های لازم را انجام می دهد. یک سری حرکات ساده و مانور ها نیز برای درمان سرگیجه وضعیتی خوش خیم استفاده می شود. درمان توانبخشی از موثرترین درمان های سرگیجه است. استفاده از داروهای سرکوب کننده وستیبول راهکار دیگری برای کنترل سرگیجه می باشد.

علائم سرگیجه

 • حالت تهوع
 • استفراغ
 • سردرد
 • حرکات غیرطبیعی چشم
 • صدا در گوش
 • احساس کم شنوایی
 • کیپی یا گرفتگی گوش

سرگیجه واقعی با چند سوالی که متخصص شنوایی از شما می پرسد، مشخص می گردد. مثلا:

 • آیا شما دور محیط می گردید یا محیط دور شما می گردد؟
 • آیا از حالت نشسته به سرپا سرگیجه می گیرید؟
 • آیا احساس سبکی در سر می کنید؟

درمان وزوز گوش

وزوز گوش، یکی از نشانه های بیماری است. وزوز می تواند نشانه کم شنوایی، میگرن، سرگیجه، تومور، جرم گوش بسیار زیاد که سفت شده باشد، عفونت گوش، پارگی پرده گوش، مشکلات استخوانچه های گوش میانی و... باشد. جهت پیگیری وزوز گوش پس از مراجعه به سمعک برتر کلیه تستهای مربوطه انجام می شود و درمان آغاز می گردد و اگر بعد از بررسی های مختلف، سمعک برای وزوزگوش تجویز می گردد. اگر گوش نیاز ب شستشو دارد یا به درمان عفونت گوش باید بپردازید، پزشک مربوطه نوبت دهی می شود. در صورت مشکوک شدن به تومور MRI توصیه می گردد. در صورتیکه هیچ کدام از موارد فوق نباشد و گوش از لحاظ شنوایی سالم باشد ،توصیه های بهداشتی و درمان TRT انجام می گردد. در صورت نیاز به دارو پزشک گوش و حلق و وبینی داروهای لازم را تجویز می کند. اگر بیمار دارای کم شنوایی است و مدت زیادی است که وزوز دارد، همزمان درمان کم شنوایی و وزوز انجام می شود.

درمان صدای گوش

صدای گوش یا همان وزوز گوش از نظر متخصصین گوش و حلق و بینی و مغز و اعصاب درمان ندارد. چراکه با دارو این صدا قطع نمی شود. بهترین درمان وزوز گوش و موثرترین تکنیکی که تا به امروز در کلینیک سمعک برتر جهت درمان صدای گوش موثر بوده است، استفاده از سمعک های زیمنس در برخی از مدل ها است.

کلینیک سمعک برتر یکی از مراکز معتبر فروش برندهای معتبر سمعک است که می‌توانید از این مرکز بدون نگرانی از اصل بودن کالا، خرید سمعک مورد نیاز خود را تهیه فرمایید.

سمعک برتر آماده ارائه خدمات شنوایی سنجی به شما همراهان گرامیست.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک برتر محفوظ می‌باشد.
طراحی وب
همین الان تماس بگیرید