خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، بالاتر از مترو شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، انتهای کوچه مرشدی، پلاک ۱۷ واحد ۱

021-22909216

کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر

سمعک داخل گوشی

سمعک داخل گوش جهت ارتباط بهتر شنیداری برای افراد کم شنوا تجویز می گردد. اولین سمعک داخل گوش ITE نام دارد. در سمعک داخل گوش ITE اندازه بزرگ است اما میزان تقویت میتواند تا 90 دسی بل باشد. حتی ولوم کم و زیاد می تواند روی سمعک تعبیه گردد. رنگ سمعک اصولا به رنگ پوست است و به اندازه Full shell و Half shell می باشد، در حقیقت کل گودی گوش یا همان Shell و یا نصف گودی گوش یعنی نصف Shell پر می گردد. سمعک داخل گوشی ITE اولین طراحی سمعک به جای سمعک پشت گوشی است.

بعد از سمعک ITE نوبت به سمعک ITC می رسد، یعنی سمعکی که داخل کانال گوش جای می گیرد و سایز سمعک به مراتب از سمعک Half shell  و  Full shell کوچکتر است. می تواند ولوم روی سمعک تعبیه شود یا اینکه سمعک بدون ولوم باشد. کم کم دیزاین سمعک شکل گرفت و به صورت CIC و IIC نمودار پیدا کرد.

سمعک داخل گوشی نامریی

رسيور داخل كانال گوش

در سمعک ریک رسیور داخل کانال گوش قرار میگیرد و نسبت به سمعک پشت گوشی معمولی کوچکتر هستند و صدای بهتر وبا کیفیت تری دارند، زیرا رسیور داخل مجرای گوش و نزدیک به پرده گوش قرار می گیرد.
این سمعک به علت اینکه فاصله بین میکروفن  و رسیور زیاد است، سوت سمعک ندارد و چون مجرای گوش توسط قالب پر نمی شود، فاقد اکو و پیچش صدا می باشد. سمعک ریک برای کم شنوایی ملایم تاکم شنوایی عمیق مناسب است. در مدل سمعک دیجیتال هوشمند و سمعک فراهوشمند شارژر سمعک وجود دارد.

سمعک داخل گوشی نامریی

درسمعک نامرئی یا سمعک داخل گوشی گاهی از گوش بیمار قالب گوش گرفته می شود. همه قطعات سمعک درون قالب و پوسته جایگذاری می شود و بدون نیاز به قالبگیری سمعک، همان لحظه تحویل داده می شود.(سمعک 2018 – سمعک 2019)؛ بسته به میزان کم شنوایی، اندازه سمعک مختلف است. هرچه میزان کم شنوایی بیشتر باشد اندازه سمعک هم بزرگتر می شود.
از مزایای این سمعک می‌توان ظاهر کوچک، نامرئی بودن، نیازمند نظافت بودن و شنوایی تا 85 دسی بل را برشمرد.

تکنولوژی سمعک داخل گوشی

تکنولوژی سمعک داخل گوشی:آنالوگ، دیجیتال، دیجیتال پیشرفته و هوشمند است. اکنون سمعک نامرئی با میزان تقویت بالا و سمعک ریک جای ITE را گرفته است زیرا دید بسیار کمتری دارند و اصولا تکنولوژی آن ها به مراتب بسیار بالاتر است. برای سفارش ابتدا بعد از گرفتن نوارگوش و ارزیابی پرده گوش و گوش میانی، از کل صدفه گوش قالب اولیه گوش گرفته می شود و سمعک داخل لابراتوار شرکت سازنده ساخته می شود. برد سمعک داخل گوشی و پوسته آن تماما از کشور تولید کننده سمعک بوده و فقط جمع آوری سمعک توسط کارشناسان ساخت صورت می گیرد.

قیمت سمعک داخل گوشی

قیمت سمعک داخل گوشی بسته به تکنولوژی آن از 1.500.000 میلیون تومان شروع می شود. در این سمعک می تواند سیستم تله کویل و تلویزیون و افزایش درک شنوایی در محیط شلوغ در تکنولوژی های بالاتر تعبیه گردد. همچنین می تواند این سمعک فقط به صورت آنالوگ یا دیجیتال دارای پیچ تنظیم باشد.گارانتی سمعک داخل گوشی همانند دیگر سمعک ها از یک سال تا چند سال است. در صورتی که این سمعک دارای سیستم وایرلس یعنی ارتباط دو سمعک جهت افزایش درک شنیداری باشد، روی قیمت آن تاثیر می گذارد. ارتباط سمعک با موبایل و یا اتصال آن به تلویزیون توسط یک سری لوازم جانبی فاکتور دیگری است که قیمت آن را تحت تاثیر قرار می دهد. ابعاد بزرگ این سمعک برای کسانیکه لرزش دست، سر ومشکلاتی از این قبیل دارند و نمی خواهند به هر دلیلی سمعک پشت گوشی بگذارند، بسیار مناسب است.

سمعک برتر آماده ارائه خدمات شنوایی سنجی به شما همراهان گرامیست.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک برتر محفوظ می‌باشد.
طراحی وب
همین الان تماس بگیرید