خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، بالاتر از مترو شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، انتهای کوچه مرشدی، پلاک ۱۷ واحد ۱

09125403032 - 02122909216

قیمت سمعک کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر

قیمت سمعک

کلینیک سمعک برتر، بهترین تجویز و تنظیم را متناسب با کم شنوایی و درک شنوایی بیمار با به روزترین استاندارد های جهانی و دستگاه ها انجام می دهد. خدمات تنظیم و گارانتی بین المللی و 10 سال خدمات تعمیر از سوی شرکت سازنده از اولیه ترین خدمت رسانی به بیمار می باشد.
این مرکز دارای پکیج خدمات طلایی به بیماران ویژه می باشد.
درصورتیکه بیمه ها قرارداد جهت استرداد هزینه خرید سمعک داشته باشند، فاکتور معتبر صادر می شود.
تنظیم صحیح سمعک و استفاده از دستگاه های بروز و درک مشکلات شنوایی بیمار آمیخته ای از هنر و علم است. که متخصص ادیولوژیست ما  آن را با حداکثر حوصله انجام خواهد داد.
می توان گفت، در چند برند معتبر که خدمات، گارانتی یکسانی دارند، قیمت سمعک ها نیز در هر مدل یکسان است. در برند های متفرقه اگرچه شاید قیمت سمعک گاهی، کمی ارزانتر است، اما از کیفیت خدمات، گارانتی یا عمر دستگاه کاسته می شود. کلینیک سمعک برتر با چند برند بسیار معتبر همکاری تنگاتنگی دارد و در صورت درخواست بیمار از دیگر برندها سمعک مربوطه سفارش داده خواهد شد.

قیمت سمعک دیجیتال

قیمت سمعک دیجیتال با توجه به تکنولوژی محدودی که دارند، بسیار مناسب است. شما می توانید با هر بودجه ای یک سمعک دیجیتال تهیه کنید. اما در نظر داشته باشید که انتخاب مناسب سمعک به میزان کم شنوایی و توقعات شما از سمعک بستگی دارد. قیمت سمعک دیجیتال از روی تعداد باند وکانال و میکروفن آن تعیین می شود.

قیمت سمعک دیجیتال

قیمت سمعک هوشمند

قیمت سمعک هوشمند متناسب با تکنولوژی بکار رفته درآن متغیر است. تعداد باندو کانال، میکروفن سمعک، تعداد برنامه ها، سیستم وایرلس و… روی قیمت سمعک هوشمند تاثیرگذار هستند. شما با مراجعه به کلینیک تخصصی سمعک برتر، می توانید انواع سمعک را روی گوش خودتان تست کنید و از قیمت سمعک هوشمند مطلع شوید.

قیمت سمعک هوشمند

قیمت سمعک فراهوشمند

درحال حاضر سمعک فراهوشمند از بالاترین تکنولوژی سمعک برخوردار است. قیمت سمعک فراهوشمند نسبت به سمعک هوشمند و سمعک دیجیتال بالاتر است. و قطعا کیفیت صدای بهتری هم دارند.

قیمت سمعک فراهوشمند

قیمت سمعک پشت گوشی

سمعک دیجیتال پشت گوشی همان سمعک آنالوگ پیشرفته ای است که با کامپیوتر تنظیم می شود. قیمت این سمعک از 1.000.000 میلیون تومان تا 2.500.000 در تمامی برندها می باشد. سمعک هوشمند پشت گوشی از 2.600.000 تا 3.500.000 میلیون تومان است. سمعک فراهوشمند پشت گوشی یا هوش مصنوعی یا هوشمند پیشرفته از 3.800.000 میلیون تومان در تمامی برندها می باشد.

قیمت سمعک پشت گوشی

قیمت سمعک ضدآب

سمعک های کاملا ضدآب خاص برخی از مدل های پشت گوشی است که بیشتر غواصان خواستار آن هستند. قیمت سمعک های مناسب غواصی، از 6.000.000 میلیون تومان شروع می شود.
IP67 و IP58 در برخی از مدل های سمعک، بدین معنی است که سمعک تحمل آبخوردگی تا نیم ساعت را دارا است. قیمت سمعک ضدآب متفاوت است و از 2.000.000 میلیون تومان شروع می شود.

قیمت سمعک ضدآب

قیمت سمعک نامرئی سفارشی

در سمعک نامرئی سفارشی، از خم دوم کانال گوش قالبگیری شده و سمعک از سمعک های نامرئی آماده کمی کوچکتر است. مزیتی که در این مدل سمعک نامرئی سفارشی داریم، قدرت بالا است و مناسب کم شنوایانی است که افت شنوایی آن ها تا 85 دسی بل در تمامی فرکانس ها بوده و در عین حال مخفی بودن سمعک از اولویت بالایی برایشان اهمیت دارد. تمامی خصوصیات سمعک نامرئی فراهوشمند را این سمعک دارا است. قیمت این سمعک مخفی کمی بیشتر از سمعک نامرئی فراهوشمند است.

سمعک نامرئی هوشمند

قیمت سمعک نامرئی دیجیتال

تقریبا در تمامی برندها از 1.500.000 شروع شده و برای کسانی مناسب است که هم کم شنوایی تا 50 دسی بل در تمامی فرکانس ها داشته باشند و هم توقع  تکنولوژی های جدید مانند شنیدن صدای موزیک از سمعک یا اتصال به اکسسوری ها و یا وجو میکروفن چندجهته و دارای سنسور آکوستیکی-حرکتی، را ندارند. در حقیقت صدا برای آن ها بلند و شفاف می شود. البته این سمعک، تکنولوژی تلفن، تلویزیون و محیط شلوغ را در حد یک سمعک دیجیتال دارا است.

سمعک نامرئی دیجیتال

قیمت سمعک نامرئی هوشمند

با توجه به سال تولید از تعداد باندها و تکنولوژی های متفاوتی برخوردار است. تقریبا می توان گفت در تمامی برند ها از 2.500.000 تا 3.000.000 میلیون تومان شروع می شود، البته همیشه کیفیت تنظیم و تجربه ادیولوژیست را باید مدنظر داشته باشید.

سمعک نامرئی هوشمند

قیمت سمعک نامرئی فراهوشمند

یا هوش مصنوعی تقریبا با تکنولوژی جدید یک سال اخیر است و تمامی خواسته هایی که کاربران از شنیدن انتظار دارند را دارا است. این مدل سمعک ها تقریبا با پایه 3.500.000 میلیون تومان شروع می شود. خصوصیاتی از قبیل شنوایی همه سویه، شنیدن از فاصله چند متری حتی در هنگام حرکت و دویدن، سیستم محافظ باد، سیستم تشخیص حرکت فضایی، جهت یابی دقیق و باریک، چندمیکروفونه بودن سمعک، ارتباط سمعک با موبایل و تلویزیون، شنیدن در محیط سخت شنیداری، طراحی زیبا، سمعک ضدآب در برخی مدل ها، IP67 در بعضی مدل ها و... در سمعک نامرئی فراهوشمند وجود دارد.

سمعک نامرئی فراهوشمند

قیمت سمعک پشت گوشی ریک

سمعک ریک را نباید با سمعک OPEN اشتباه گرفت. سمعک open همان سمعک پشت گوشی است که به جای هوک، در برخی مدل ها از سیم های نازک(Thintube) استفاده می شود. در این مدل رسیور همچنان داخل قاب بزرگ سمعک است. و کیفیت، همان کیفیت سمعک پشت گوشی است.

در سمعک Ric  یا Right رسیور فلزی با پوششی بسیار نرم نزدیک پرده گوش قرار دارد، درنتیجه کیفیت صدا بسیار بالا است و چون گوش کیپ نشده خصوصیات آکوستیکی گوش حفظ می شود. سمعک های ریک را تنها در مدل های هوشمند پیشرفته و یا سمعک فراهوشمند می توان دید. این سمعک ها محصول 2015 به بالا هستند.
قیمت سمعک ریک مانند سمعک هوشمند پیشرفته می باشد. یعنی حداقل از 000/800/3 میلیون تومان می باشد.

قیمت سمعک پشت گوشی ریک

قیمت سمعک شارژی

سمعک شارژی، سمعک فراهوشمند است که هزینه شارژر به آن اضافه می شود.و تمامی تکنولوژی سمعک فراهوشمند را دارا است. سمعک شارژی در دو مدل سمعک پشت گوشی و سمعک ریک موجود می باشد. سمعک داخل گوشی یا سمعک نامرئی مدل شارژی در هیچ برندی موجود نمی باشد. سیستم شارژ سریع سمعک های شارژی آن ها را محبوب ساخته زیرا نیم ساعت شارژ، 7 ساعت ماندگاری شارژ می دهد. و 4 ساعت شارژ، 15 تا 20 ساعت ماندگاری دارد. شارژر ها به پاوربانک و فندک ماشین قابلیت اتصال دارند. و در هر موقعیتی دسترسی به شارژ موجود می باشد. سمعک شارژی مناسب افرادی است که هم کیفیت از سمعک می خواهند و هم ازتعویض باتری به هر دلیلی عاجزند و یا دوست ندارند.

قیمت سمعک شارژی

تکنولوژی سمعک فراهوشمند

  • سمعک فراهوشمند با برخورداری از تکنولوژی وایرلس، به منظور تبادل داده های میکروفن ها برای پردازش دو گوشی بین سمعک ساخته شده اند، جهت یابی باریک، جهت یابی دوگوشی، جهت یابی فضایی، سیستم دوگوشی محافظ باد،‌تمرکز بر روی گفتار و تعادل و یکنواختی صدا که روی قیمت سمعک فراهوشمند موثرهستند.

  • از دیگر عوامل موثر در قیمت سمعک فراهوشمند، بهبود درک گفتار در انواع سمعک فراهوشمند است که با کاهش نویز از همه جهات حتی نویزهای باقی مانده بین سیگنال ها انجام می شود.

  • سمعک فراهوشمند و سمعک هوشمند بر اساس خواسته های بیمار شخصی سازی می شود تا نیازهایش به بهترین شکل ممکن رفع گردد.

  • بیمار در محیط های شلوغ سردرگم نمی شود بر خلاف سمعک دیجیتال، اصوات را همانگونه که هستند دریافت می کنند.

  • سیستم  OVP برای حذف کامل صدای اکو و پیچش در انواع قیمت سمعک فراهوشمند موجود است.

  • میکروفن جهت دار چرخشی در سمعک هوشمندو سمعک فراهوشمند روی گفتارتمرکز می کند.

  • در رده بالای قیمت سمعک فراهوشمند و انواع قیمت سمعک هوشمند، شرایط نقد و اقساط با چک معتبر بانکی پذیرفته می شود.

جدول قیمت سمعک

سمعک دیجیتال 2تا4 کانال – حذف فیدبک و سروصدا
به صورت کلی – IP67(نیم ساعت تحمل آب)
1 الی 2 میلیون تومان
سمعک هوشمند یا دیجیتال هوشمند 6تا 15 کانال - حذف فیدبک به صورت دقیقتر
دارای چند برنامه(محیط خلوت، شلوغ، تلفن، تلویزیون)
2.500 تا 3.500 میلیون تومان
سمعک فراهوشمند یا هوشمند پیشرفته 20 تا32 کانال – قابلیت تشخیص گفتار – وایرلس دار – IP67 – قابلیت کراس- مدیریت سمعک با موبایل – بلوتوث- سیستم OVP – تنظیم با REM- جهتداری دایرکشنال- سیستم محافظ باد- کشف مکان یابی فضایی- قابلیت اتصال به اکسسوری ها- حداکثر شباهت به شنوایی طبیعی

4 تا 6 میلیون تومان


سمعک فراهوشمند با سنسور آکوستیکی- حرکتی 24 تا 65 کانال- قابلیت تشخیص دقیق گفتار حتی در محیط شلوغ، درحال حرکت و دویدن- OVP بسیار پیشرفته- سیستم Yoursound- dynamic sound scape- سیستم محافظ باد- کشف مکان یابی فضایی- شنیدن مستقیم صدای موبایل و موزیک از سمعک- قابلیت اتصال به اکسسوری ها – حداکثر شباهت به شنوایی طبیعی 6 میلیون تومان به بالا

عوامل موثر بر تعیین قیمت سمعک

مهمترین عامل تعیین کننده قیمت سمعک رده تکنولوژی آن، برند سمعک،نحوه تنظیم، سابقه ادیولوژیست و کیفیت خدمات سمعک می باشد.
سمعک های لاکچری یا رده تکنولوژی High end از بالاترین میزان قیمت سمعک، بهترین کیفیت گارانتی و خدمات برخوردار است.
سمعک های Medium و Basic سطح قیمت پایینتر و کیفیت خدمات کمتری دارند. اما باید خاطر نشان کرد، سمعک برتر کلیه ی خدمات خود را به بهترین وجه و بهترین تنظیم سمعک ارائه می دهد تا افرادی که بودجه پایینی دارند نیز بتوانند بیشترین رضایتمندی را نسبت به سایر مراکز داشته باشند. سمعک ارزان با گارانتی بین المللی و با برند معتبر جهانی ویژه افرادی که استطاعت پایین دارند در این مرکز محیا شده است. همچنین لاکچری ترین سمعک ها با بالاترین تکنولوژی و جدیدترین دستگاه ها با بهترین خدمات ویژه افرادی است که بهترین کیفیت سمعک را از این مرکز توقع دارند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک برتر محفوظ می‌باشد.
طراحی وب
همین الان تماس بگیرید