خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، بالاتر از مترو شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، انتهای کوچه مرشدی، پلاک ۱۷ واحد ۱

09125403032 - 02122909216

قیمت سمعک کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر

قیمت سمعک

یکی از معروف ترین و متداول ترین سؤال هایی که همیشه در خریدسمعک پرسیده می شود در مورد قیمت سمعک است و ما سعی داریم تا اطلاعات مناسبی درمورد قیمت سمعک وخرید سمعک در اختیار شما قرار دهیم. کلینیک شنوایی شناسی سمعک برتر با داشتن انواع سمعک، این امکان را برای مراجعین عزیز فراهم کرده که محدودیتی در انتخاب قیمت سمعک و خرید سمعک نداشته باشند.
قیمت انواع سمعک و خرید سمعک در کلینیک شنوایی سمعک برتر متناسب با نوار گوش شما تعیین می گردد. خرید سمعک فقط متناسب با بودجه ی شما نیست بلکه قیمت انواع سمعک به انواع کم شنوایی و توقعات شما بستگی دارد. قیمت انواع سمعک در برندهای مختلف مشابه هستند و فقط به تکنولوژی بکار رفته بستگی دارد.

قیمت سمعک دیجیتال

قیمت سمعک دیجیتال با توجه به تکنولوژی محدودی که دارند، بسیار مناسب است. شما می توانید با هر بودجه ای یک سمعک دیجیتال تهیه کنید. اما در نظر داشته باشید که انتخاب مناسب سمعک به میزان کم شنوایی و توقعات شما از سمعک بستگی دارد. قیمت سمعک دیجیتال از روی تعداد باند وکانال و میکروفن آن تعیین می شود.

قیمت سمعک هوشمند

قیمت سمعک هوشمند متناسب با تکنولوژی بکار رفته درآن متغیر است. تعداد باندو کانال، میکروفن سمعک، تعداد برنامه ها، سیستم وایرلس و… روی قیمت سمعک هوشمند تاثیرگذار هستند. شما با مراجعه به کلینیک تخصصی سمعک برتر، می توانید انواع سمعک را روی گوش خودتان تست کنید و از قیمت سمعک هوشمند مطلع شوید.

قیمت سمعک فراهوشمند

درحال حاضر سمعک فراهوشمند از بالاترین تکنولوژی سمعک برخوردار است. قیمت سمعک فراهوشمند نسبت به سمعک هوشمند و سمعک دیجیتال بالاتر است. و قطعا کیفیت صدای بهتری هم دارند.

تکنولوژی سمعک فراهوشمند

  • سمعک فراهوشمند با برخورداری از تکنولوژی وایرلس، به منظور تبادل داده های میکروفن ها برای پردازش دو گوشی بین سمعک ساخته شده اند، جهت یابی باریک، جهت یابی دوگوشی، جهت یابی فضایی، سیستم دوگوشی محافظ باد،‌تمرکز بر روی گفتار و تعادل و یکنواختی صدا که روی قیمت سمعک فراهوشمند موثرهستند.

  • از دیگر عوامل موثر در قیمت سمعک فراهوشمند، بهبود درک گفتار در انواع سمعک فراهوشمند است که با کاهش نویز از همه جهات حتی نویزهای باقی مانده بین سیگنال ها انجام می شود.

  • سمعک فراهوشمند و سمعک هوشمند بر اساس خواسته های بیمار شخصی سازی می شود تا نیازهایش به بهترین شکل ممکن رفع گردد.

  • بیمار در محیط های شلوغ سردرگم نمی شود بر خلاف سمعک دیجیتال، اصوات را همانگونه که هستند دریافت می کنند.

  • سیستم  OVP برای حذف کامل صدای اکو و پیچش در انواع قیمت سمعک فراهوشمند موجود است.

  • میکروفن جهت دار چرخشی در سمعک هوشمندو سمعک فراهوشمند روی گفتارتمرکز می کند.

  • در رده بالای قیمت سمعک فراهوشمند و انواع قیمت سمعک هوشمند، شرایط نقد و اقساط با چک معتبر بانکی پذیرفته می شود.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک برتر محفوظ می‌باشد.
طراحی وب
همین الان تماس بگیرید