خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، بالاتر از مترو شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، انتهای کوچه مرشدی، پلاک ۱۷ واحد ۱

09125403032 - 02122909216

کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر

سمعک دیجیتال

انواع سمعک به عنوان تقویت کننده برای افراد کم شنوا یا سخت شنوا استفاده می شود. سمعک دیجیتال متناسب با میزان کم شنوایی است.در مدل بسیار بالای سمعک هوشمند، شرایط نقد و اقساط با چک معتبر بانکی پذیرفته می شود.
کلینیک سمعک برتر انواع سمعک دیجیتال، سمعک هوشمند و سمعک فراهوشمند را در اختیار شما قرار میدهد. وظیفه اصلی انواع سمعک دیجیتال، سمعک هوشمند و سمعک فراهوشمند تقویت میزان صدا می باشد. عملکرد سمعک مختلف با کیفیت مختلفی انجام می شود.

سمعک آنالوگ

سمعک آنالوگ به صورت دستی و پیچ روی سمعک تنظیم می شود. از معایب بزرگ سمعک آنالوگ میتوان به عدم یکنواختی صدا در محیط های مختلف اشاره کرد.
بیماران مشکلات خود را اینگونه بیان می کردند که صداها خیلی کم یا خیلی بلند و آزاردهنده می باشند، یا صداهای محیطی آزاردهنده هستند و کاربران سمعک آنالوگ، به علت صدای اضافه در سمعک و یا تقویت بیش از اندازه صداهای بلند، هیچوقت راضی نبودند.
سمعک آنالوگ بسیار سمعک ارزان برای بیماران می باشد. اما برای راحتی بیماران انواع سمعک دیجیتال و سمعک هوشمند را توصیه می کنیم.

سمعک دیجیتال

سمعک دیجیتال متناسب با میزان کم شنوایی و برنامه ای که ادیولوژیست- شنوایی شناس تعیین می کند، با کامپیوتر تنظیم می شود. از دیگر ویژگی سمعک دیجیتال: مدارات پردازشی است که با توجه به تعداد باند و کانال سمعک دیجیتال، کیفیت صدا تغییر می کند. (یعنی علاوه بر تغییر ولوم صدا که در سمعک آنالوگ انجام می شود میتوانیم زیر و بمی صدا را در سمعک دیجیتال تغییر دهیم) و در نتیجه باعث جلب رضایت بیشتر بیمار می گردد، اما باز هم رضایت کافی را برای کاربران به همراه نداشتند به خصوص برای بیمارانی که علاوه بر مشکل کم شنوایی، درک شنوایی پایینی دارند .

سمعک دیجیتال جلو پیشرفت کم شنوایی را نمی گرفتند. اما در سمعک هوشمند این اصل رعایت شده است. در محیط هایی که چندین منبع صدا وجود داشت یا چندین نفر باهم صحبت می کردند، وضوح شنیداری برای بیماران بسیار کم بود. انواع سمعک دیجیتال برای بیماران، سمعک ارزان می باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک برتر محفوظ می‌باشد.
طراحی وب
همین الان تماس بگیرید