خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، بالاتر از مترو شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، انتهای کوچه مرشدی، پلاک ۱۷ واحد ۱

09125403032 - 02122909216

کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر

سمعک هوشمند

سمعک هوشمند در واقع همان سمعک دیجیتال هستند که با اضافه شدن مدارات پردازشی پیشرفته سطح کیفیت انواع سمعک تغییر کرده است. سمعک هوشمند با بهره گیری از میکروفن های پیشرفته سیگنال های گفتاری را ردیابی می کند و با کاهش نویز زمینه صدای واضحی را به گوش فرد می رساند.
همچنین وقتی فرد در محیط پرسروصدا و شلوغ قرار می گیرد اصوات آرام، گفتاری و بلند از هم تلفیق شده و در نهایت با سمعک هوشمند شنوایی ایده ال فراهم می گردد. در انواع سمعک هوشمند اکوی صدا نسبت به سمعک دیجیتال خیلی بهتر شده است. سمعک ارزان در سمعک هوشمند یافت می شود.

سمعک هوشمند پیشرفته

سمعک هوشمند با برخورداری از تکنولوژی وایرلس، به منظور تبادل داده های میکروفن ها برای پردازش دو گوشی بین سمعک ساخته شده اند. از دیگر ویژگی انواع سمعک فراهوشمند–سمعک هوشمند جهت یابی باریک، جهت یابی دوگوشی، جهت یابی فضایی، سیستم دوگوشی محافظ باد،‌تمرکز بر روی گفتار و تعادل و یکنواختی صدا می باشد. بهبود درک گفتار در انواع سمعک فراهوشمند با کاهش نویز از همه جهات، حتی نویزهای باقی مانده بین سیگنال ها سمعک فراهوشمند و سمعک هوشمند بر اساس خواسته های بیمار شخصی سازی می شود تا نیازهایش به بهترین شکل ممکن رفع گردد.
بیمار در محیط های شلوغ سردرگم نمی شود بر خلاف سمعک دیجیتال، و اصوات را همانگونه که هستند دریافت میکنند. سیستم OVP دارند برای حذف کامل صدای اکو و پیچش در انواع سمعک هوشمند. میکروفن جهت دار چرخشی در سمعک هوشمند روی گفتارتمرکز می کند و سیستم نویز ریداکشن، صداهای اضافه را کم و در نتیجه مانند گوش واقعی عمل می کند. (جهت داری پیشرفته و قوی سمعک. درک گفتاری چندین گوینده در یک محیط دشوار شنوایی)

سمعک فراهوشمند

علاوه بر شنوایی هوشمند قادر هستند ارتباط بی سیم به طور مستقیم با وسایل مختلفی همچون تلفن، تلویزیون، پخش کننده موزیک و … داشته باشند. به طوریکه صداها مستقیم از دستگاه شنیده شود. سمعک ارزان در سمعک فراهوشمند یافت می شود. در مدل های بالای سمعک فراهوشمند و انواع سمعک هوشمند، شرایط نقد و اقساط با چک معتبر بانکی پذیرفته می شود.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک برتر محفوظ می‌باشد.
طراحی وب
همین الان تماس بگیرید