خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، بالاتر از مترو شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، انتهای کوچه مرشدی، پلاک ۱۷ واحد ۱

021-22909216

علت های شایع سرگیجه


از علت های شایع سرگیجه عبارت اندز:
سرگیجه دلایل احتمالی بسیاری دارد، از جمله اختلال گوش داخلی، بیماری حرکتی ،اثرات دارویی، کم خونی، افت فشار و....


_گوش داخلی ، خانه حسگرهایی هستند که به کشف حرکت جاذبه و عقب و جلو کمک می کنند.
انواع سرگیجه ناشی از گوش داخلی:
وضعیت سرگیجه پراکسیسمال خوش خیم (BPPV):
این شرایط باعث ایجاد حس قوی و سریع اما نادرست می شود که شما در حال چرخش و یا حرکت هستید. این رویدادها با تغییر سریع در حرکت سر ایجاد می شوند، مانند زمانی که در رختخواب غلت می زنید، بلند می شوید و یا ضربه ای به سرتان زده می شود. BPPV شایع ترین علت سرگیجه است.
عفونت:
عفونت ویروسی اعصاب وستیبولا می تواند موجب سرگیجه شدید و مداوم شود.
بیماری منییر با سرگیجه های طولانی:
این بیماری شامل تجمع بیش از حد مایع در گوش داخلی شما است. با سرگیجه ناگهانی که تا چند ساعت طول می کشد، مشخص می شود. هم چنین ممکن است از دست دادن شنوایی و احساس خالی بودن یا شلوغی در گوش را نیز تجربه کنید.

یکی از مواردی که از اهمیت بالایی برخوردار است و متخصصین ما در کلینیک سمعک برتر به آن میپردازند، سرگیجه در افرا مسن است که این بیماری در اکثرموارد با پیرگوشی همراه است و توصیه هایی که ما به بیماران محترم داریم این است که: حتما درمان سرگیجه را توام با استفاده از سمعک انجام دهند چرا که مرکز شنوایی و حلزون گوش و ارگان های اوتیکل و ساکول که از سیستم های تعادل محسوب میشوند، در گوش داخلی کنار یکدیگر قرار گرفته اند. به همین علت تاکید میشود درمان سرگیجه و استفاه از سمعک برای کم شنوایی در یک زمان انجام شود.
مشکلات سرگیجه:
سرگیجه می تواند خطر افتادن و آسیب دیدن شما را افزایش دهد. گیجی متناوب در حین رانندگی می تواند احتمال تصادف را افزایش دهد. اگر یک وضعیت سلامتی موجود که موجب گیجی شما می شود، درمان نشود می تواند موجب عواقب بلند مدتی برایتان شود.
کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر/سمعک در میرداماد مجهز به انواع تست های شنوایی سنجی، شنوایی سنجی نوزاد و سمعک، از قبیل سمعک نامریی، سمعک هوشمند و... با قیمت سمعک مناسب می باشد.

به روز ترین مدل سمعک نامریی، سمعک هوشمند، سمعک شارژی در کلینیک تخصصی سمعک برتر موجود می باشند. قیمت سمعک در کلینیک سمعک برتر/سمعک در میرداماد مناسب با هر بودجه ای می باشد.

سمعک برتر آماده ارائه خدمات شنوایی سنجی به شما همراهان گرامیست.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک برتر محفوظ می‌باشد.
طراحی وب
همین الان تماس بگیرید