خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، بالاتر از مترو شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، انتهای کوچه مرشدی، پلاک ۱۷ واحد ۱

021-22909216

کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر

خدمات سمعک برتر

در این مرکز کلیه آزمون شنوایی سنجی نوزاد،شنوایی سنجی بزرگسالان، تست های مربوط به سرگیجه، وزوز و تجویز انواع سمعک با برندهای معتبر با دستگاه REM انجام می شود. این مرکز با در نظر گرفتن شرایط سالمندان و مادران باردار و مراجعات مجدد برای تنظیم سمعک، در طبقه اول واقع شده كه مجهز به آسانسور، سرویس ایرانی و فرنگی می باشد.
از جمله خدمات قابل ارائه در کلینیک سمعک برتر می توان به خرید باتری سمعک، تعمیر سمعک ، تجویز سمعک ، تهیه قالب گوش و تجویز سمعک برای وزوزگوش و ... اشاره کرد.

الکتروفیزیولوژیک

الکتروفیزیولوژیک

در شرایط بالینی از تست ABR برای تخمین آستانه های شنوایی و ارزیابی های اتو نورولوژیک مغز استفاده می شود برای بررسی ضایعات احتمالی

آزمون های شنوایی کودکان

آزمون های شنوایی کودکان

نوزادی كه میشنود بیشتر ساعت بیداری خود را به گوش كردن اختصاص می دهد. نوزاد در سه ماهگی شروع به تقلید صدایی كه شنیده است می كند.

تهیه قالب گوش

تهیه قالب گوش

یکی از مراحل تجویز سمعک قالبگیری است. از گوش بیمار قالبگیری با توجه به نوع سمعک انجام می شود، سپس سمعک موردنظر تهیه میگردد.

ویزیت سمعک در منزل

ویزیت سمعک در منزل

کلینیک سمعک برتر جهت رفاه حال سالمندان اقدام به ارائه خدمات شنوایی ، قالبگیری و تجویز و تنظیم سمعک در منزل بیمار در شهر تهران مینماید.

تعمیر سمعک

تعمیر سمعک

در این مركز كلیه تعمیرات سمعكهای داخل گوشی، پشت گوشی، برای كلیه كاربران در همه نقاط كشور انجام می گردد.

تجویز سمعک

تجویز سمعک

برای داشتن تجویزی مناسب ابتدا باید تست شنوایی سنجی انجام دهید تا میزان و نوع كم شنوایی شما درفركانس های مختلف مشخص گردد.

انواع سمعک
خدمات سمعک برتر

جرم گوش و سمعک

سمعک من هر چند مدت یک بار نیاز به سرویس و یا تنظیم دارد؟
اگر شما شخصی هستید که وسایل نظافت سمعک را تهیه کرده اید و از آن درست استفاده می کنید و گوش شما به صورت معمول جرم دارد یعنی دارای جرم چسبنده و یا زیاد نیست برای مراجعه به کلینیک تخصصی شنوایی سمعک برتر تقریبا هر ۶ ماه یکبار برای چکاپ سمعک و گوشتان مراجعه نمایید اما اگر متاسفانه به هر دلیلی از سمعک خود درست مراقبت نمی کنید نباید توقع داشته باشید که سمعکتان مانند یک سمعک عادی سالم بماند.

سمعک برتر آماده ارائه خدمات شنوایی سنجی به شما همراهان گرامیست.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک برتر محفوظ می‌باشد.
طراحی وب
همین الان تماس بگیرید