خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، بالاتر از مترو شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، انتهای کوچه مرشدی، پلاک ۱۷ واحد ۱

021-22909216

قیمت سمعک

یکی از معروف ترین و متداول ترین سؤال هایی که همیشه در خرید سمعک پرسیده می شود در مورد قیمت سمعک است و ما سعی داریم تا اطلاعات مناسبی درمورد قیمت سمعک و خرید سمعک در اختیار شما قرار دهیم.


کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر/سمعک در میرداماد با داشتن انواع سمعک، این امکان را برای مراجعین عزیز فراهم کرده که محدودیتی در انتخاب قیمت سمعک و خرید سمعک نداشته باشند.
قیمت انواع سمعک و خرید سمعک در کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر متناسب با نوار گوش شما تعیین می گردد. خرید سمعک فقط متناسب با بودجه ی شما نیست بلکه قیمت انواع سمعک به انواع کم شنوایی و توقعات شما بستگی دارد.
قیمت اعلامی انواع سمعک در تمامی کلینیک ها یکسان است که از حدود قیمت یک میلیون تومان شروع می شود و تمامی مراکز تقریبا از یک لیست قیمت واحد پیروی می کنند.

نکته ای که مراکز شنوایی سنجی مختلف را از هم متمایز می کند، تجربه کاری، مهارت در تجویز و تنظیم دقیق سمعک، استفاده از دستگاه REM در تنظیم سمعک و... می باشد.
به روز ترین مدل سمعک نامریی، سمعک هوشمند، سمعک شارژی در کلینیک تخصصی سمعک برتر موجود می باشند. قیمت سمعک در کلینیک سمعک برتر/سمعک در میرداماد مناسب با هر بودجه ای می باشد.

سمعک برتر آماده ارائه خدمات شنوایی سنجی به شما همراهان گرامیست.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک برتر محفوظ می‌باشد.
طراحی وب
همین الان تماس بگیرید