خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، بالاتر از مترو شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، انتهای کوچه مرشدی، پلاک ۱۷ واحد ۱

021-22909216

خرید سمعک اتیکن در ظفر

خرید سمعک اتیکن در ظفر

استفاده از سمعک به عنوان راهکاری مناسب و مطمئن به منظور رفع مشکلات کم شنوایی در افراد تلقی می شود. این وسایل کوچک را می توان هم در داخل و هم در خارج از گوش ها قرار داد و  از آن ها استفاده کرد. البته سمعک ها از نظر انواع، کیفیت، کارایی و غیره تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند.

یکی از برندهای شناخته شده تولید سمعک در سطح جهان، برند اتیکن است. این شرکت دانمارکی با تولید سمعک های بسیار متنوع و در عین حال باکیفیت به دومین تولیدکننده بزرگ و معتبر سمعک در سطح جهان تبدیل شده است. در کشورمان هم این برند نمایندگی توزیع و خدمات پس از فروش را دارد. از این رو ما در این مقاله قصد داریم به بررسی سمعک اتیکن و خرید سمعک اتیکن در ظفر تهران بپردازیم.

تاریخچه برند اتیکن

تاسیس برند اتیکن به سال 1904 میلادی باز می گردد. در این سال شخصی دانمارکی به نام هانس دمنت که کارش تولید وسایل کمک شنوایی بود، کوشش بسیاری کرد تا وسیله ای ابداع و تولید کند که همسرش بتواند بر مشکل کم شنوایی اش غلبه کند. در نهایت کوشش های بسیار او به نتیجه منتهی شد و او موفق به ساخت سمعک اتیکن شد. پس از آن و با تلاش های بسیار که در طول سال های بعدی رخ داد، فرزندش در سال 1964 میلادی به صورت رسمی برند اتیکن را در کشور دانمارک تاسیس کرد. این برند در طول دو دهه 1960 و 70 میلادی به عنوان کمپانی پیشرو در تولید سمعک و وسایل کمک شنوایی در جهان تبدیل شد. این برند هم اکنون با تولید سمعک های پیشرفته  و با فناوری های بالا، در رده دومین تولیدکننده بزرگ سمعک در جهان قرار گرفته است.

انواع سمعک اتیکن

کمپانی اتیکن هر سال محصولات متنوعی از جمله سمعک را در انواع مختلف با ویژگی ها و کارایی های متفاوت عرضه می کند. در این قسمت به معرفی مهم ترین انواع سمعک اتیکن که در میان کاربران شناخته شده و از محبوبیت خاصی برخوردار است، پرداخته ایم.

  • سمعک MORE

سمعک MORE را می توان یکی از جدیدترین محصولات کمپانی اتیکن دانست. این سمعک که از نوع پشت گوشی است، در سال 2021 وارد بازار شد. سمعک MORE با فناوری پیشرفته ای که دارد قادر است نسبت فرکانس به صوت را به میزان 15 درصد افزایش دهد. همچنین قادر است درک گفتار را نسبت به دیگر سمعک ها به بالاترین میزان برساند. یکی از ویژگی های بارز این سمعک، قابلیت شارژ و نگهداری آن تا چند ساعت است. به طوری که باتری این سمعک می تواند در عرض نیم ساعت شارژ شده و تا مدت 6 ساعت شارژ در خود نگهدارد و روشن بماند. همچنین با وجود سیستم بی سیم یا وایرلس، می توان از طریق آن با دستگاه های موبایل، تلویزیون و .... ارتباط برقرار کرد. علاوه بر این با برخورداری از برنامه وزوز گوش می توان تا حدودی بر مشکل وزوز گوش بیماران غلبه کرد.

  • سمعک Xceed

سمعک Xceed جزء جدیدترین محصولات کمپانی اتیکن است که در سال 2020-2021 به بازار عرضه شد. این سمعک از نوع پشت گوشی طراحی و ساخته شده که برای افراد دچار کم شنوایی قابل استفاده است. این سمعک ها در مقایسه با محصولات برندهای دیگر، اندازه کوچکی دارد که یکی از مزایای آن به شمار می رود. نوع فناوری به کار رفته در این سمعک به گونه ای است که سیستم شنوایی انسان در آن شبیه سازی شده است. همچنین از دیگر ویژگی هایی این سمعک دارد می توان به درک گفتار به میزان 360 درجه، انتقال فرکانسی اصوات، افزایش فرکانس های گفتار و ..... اشاره کرد.

  • سمعک OPN

سمعک OPN را می توان نمونه دیگری از جدیدترین محصولات کمپانی اتیکن دانست. به طوری که طبق بررسی هایی که کارشناسان انجام داده اند، آن چه مورد نیاز افراد کم شنواست در این سمعک وجود دارد. این محصول در میان سمعک های برندهای دیگر، بالاترین کیفیت صدا را فراهم می کند. سمعک OPN موفق شده است در سال 2019 به لحاظ معیارهایی از قبیل کیفیت صدا، زیبایی ظاهری، رضایت بیماران استفاده کننده و .... برنده چندین جایزه در سطح بین المللی شود. برند اتیکن این سمعک را در مدل های درون گوشی، پشت گوشی، نامرئی و ریک تولید و به بازار عرضه کرده است. در ساخت این سمعک، فناوری شبیه سازی مغز انسان به کار برده است. به این معنا که عملکردی که مغز انسان در اثر مواجهه با صدا و صوت نشان می دهد در این سمعک هم می توان مشاهده کرد. همچنین سمعک OPN در محیط های نویزی و پرسروصدا با افزایش فرکانس های گفتاری و کاهش نویز، توانایی رفع مشکلات شنیداری افرادی را دارد که در این محیط ها با افت سیگنال های صوتی بالا روبرو می شوند. از دیگر امکانات این سمعک می توان به ضد آب بودن کامل آن، برخورداری از برنامه وزوز گوش، قابلیت اتصال به اینترنت، قابلیت شارژ شدن، قابلیت اتصال به تلفن همراه، درک صدا به میزان 360 درجه و .... اشاره کرد.

  • سمعک Ruby

سمعک روبی از جمله محصولات برند اتیکن است که در سال های 2020-2021 به بازار عرضه شده است. این سمعک قابلیت پوشش دهی کم شنوایی متوسط تا شدید را دارد. برای ساخت این سمعک هم از فناوری شبیه سازی مغز انسان استفاده شده است. همچنین به دلیل افزایش درک بیماران از صداهای مختلف، بیشتر مورد رضایت آن ها قرار گرفته است. مدل سمعک Ruby به نحوی می تواند طراحی و ساخته شود که اگر اندازه کانال گوش مناسب باشد، می توان به شکل کاملا نامرئی آن را تولید کرد. صفحه این مدل سمعک به رنگ سیاه بوده و در موقع کار گزاشتن در کانال گوش، نمی توان آن را مشاهده کرد.

  • سمعک ALTA

سمعک مدل ALTA را می توان یکی از سمعک های رده بالای برند اتیکن دانست که در سال های 2013-2014 وارد بازار شد. این سمعک در دو مدل Alta2  و Alta2 pro طراحی و تولید می شود. البته از آن جایی که سمعک های جدید اتیکن در سال های 2020 و 2021 به بازار عرضه شده است، از نظر امکانات و فناوری، سمعک ALTA در رتبه پایین تری قرار دارد.

سمعک Alta2 pro در مقایسه با مدل Alta2  از امکانات و کانال های قابل تنظیم بیشتری برخوردار است. یکی از مزایای جالب این مدل سمعک آن است که علاوه بر این که فرد استفاده کننده می تواند صدای فرد روبرویی خود را بشنود امکان درک و شنیدن صدای گوینده در پشت سر خود را هم دارد. همچنین این مدل سمعک از ظاهر کوچک و زیبایی برخوردار است که به هنگام کار گزاشتن در گوش به دلیل اندازه کوچک قابل مشاهده نیست. از این رو برای بیمارانی که نسبت به این مساله حساس هستند، مدل مناسبی به شمار می رود.

  • سمعک Nera2

سمعک های  Nera2 و Nera2 pro  دو مدل از سمعک های اتیکن هستند که در سال های 2013-2014 وارد بازار شده است. به لحاظ ظاهری و اندازه با دیگر سمعک ها مشابه هستند. اما تفاوتی که مدل  Nera2 با دیگر سمعک ها دارد آن است که مدل های Nera2 و Nera2 pro از ویژگی دیزاین رایت برخوردار هستند. سمعک Nera2 از نوع دیزاین رایت نوعی سمعک پشت گوشی است که از باتری شماره 10 برخوردار بوده و با سایز کوچکی که دارد در پشت گوش قرار داده می شود و به دلیل قابل مشاهده نبودن، نوعی سمعک نامرئی به شمار می رود.

از ویژگی هایی که این مدل سمعک برخوردار است می توان به وجود شعاع پاسخ فرکانسی تا میزان 8 کیلو هرتز، داشتن 16 کانال پردازش کننده صدا، برنامه رفع وزوز گوش، سیستم حفاظت کننده در برابر باد، برنامه حفاظت از گفتار، سیستم جلوگیری کننده از سوت کشیدن سمعک، فناوری هوشمند و همچنین قابلیت یادگیری و تغییر میزان شدت صوت و صدا اشاره کرد.

  • سمعک Ria2

سمعک Ria2 یکی دیگر از محصولات باکیفیت کمپانی اتیکن است که دو دو مدل Ria2 و Ria2 pro در سال 2013 به بازار عرضه شد. هر یک از این دو مدل در طرح های پشت گوشی، درون گوشی و پشت گوشی ریک تولید شده و به دست مصرف کننده ها می رسد. به لحاظ هزینه این نوع سمعک اتیکن در مقایسه با مدل های نرا و آلتا قیمت مناسب تری دارد. بیشتر بیمارانی که از این نوع سمعک استفاده کرده اند به لحاظ قیمت و همچنین کیفیت دریافت و پردازش صدا، رضایت بیشتری داشته اند. سمعک Ria2 از یک سیستم بی سیم یا وایرلس برای ارتباط با دیگر وسایل صوتی برخوردار است و فناوری به کار رفته در آن از نوع هوشمند است.

  • سمعک Dynamo

سمعک داینامو از جمله سمعک های قدرتمند شرکت اتیکن است که از باتری شماره 13 برخوردار است. سایز این سمعک همانند سمعک های معمولی پشت گوشی است. این سمعک برای افرادی که دچار کم شنوایی شدید و عمیق هستند، گزینه مناسبی است و می تواند مشکلات شنوایی آن ها را تا حدی زیادی پوشش دهد. به لحاظ فناوری، این سمعک از نوع هوشمند بوده و از برنامه های مختلفی در محیط های متفاوت برخوردار است. با وجود سیستم وایرلس در این نوع سمعک، ارتباط با دیگر وسایل صوتی و شنوایی به راحتی امکان پذیر است. از دیگر امکانات این سمعک می توان به وجود برنامه های مختلف کاهش نویز، میکروفون های جهت دار، قابلیت فیدبک گیری باکیفیت و .... اشاره کرد.

 کلینیک سمعک برتر، نمایندگی خرید سمعک اتیکن در ظفر تهران

با توجه به معرفی برند اتیکن و انواع سمعک های تولیدی این برند، در این قسمت به بررسی کلینیک سمعک برتر به عنوان توزیع کننده محصولات برند اتیکن پرداخته ایم. کلینیک سمعک برتر با کسب چندین سال سابقه در ارائه خدمات شنوایی سنجی و فراهم کردن محصولات کمک شنوایی از جمله سمعک، عنوان نمایندگی توزیع محصولات برند اتیکن را هم از آن خود کرده است. کلینیک سمعک برتر در طول سالیان اخیر با توزیع انواع محصولات کمک شنوایی از جمله سمعک های با کیفیت برند اتیکن توانسته است رضایت حداکثری بیماران و مشتریان را از آن خود کند. همگی محصولات عرضه شده برند اتیکن در کلینیک سمعک برتر از گارانتی معتبر کلینیک برخوردار بوده و در صورت وجود خرابی یا نواقص احتمالی با مراجعه به کلینیک، می توان با نمونه جدید آن را تعویض کرد. همچنین کلینیک سمعک برتر با ارائه خدمات پس از فروش به رفع مشکلات بیماران در استفاده از سمعک ها و نیز آموزش های مورد نیاز می پردازد. کلینیک سمعک برتر علاوه بر شمال تهران، برای تمامی مناطق شهر تهران خدمات دهی می کند. بنابراین در صورت نیاز به خرید سمعک اتیکن در هر منطقه تهران که باشید، می توانید با مراجعه به این کلینیک، سمعک مورد نیاز خود را با قیمت مقرون به صرفه خریداری کنید. به این منظور در صورتی که قصد خرید سمعک اتیکن در ظفر را دارید، خرید از کلینیک سمعک برتر بهترین گزینه است. زیرا هم به لحاظ کوتاهی مسیر تردد، هم به لحاظ قیمت و کیفیت محصول و هم به لحاظ گارانتی و خدمات پس از فروش، خرید از کلینیک سمعک برتر کاملا عاقلانه و منطقی است.

سمعک برتر آماده ارائه خدمات شنوایی سنجی به شما همراهان گرامیست.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک برتر محفوظ می‌باشد.
طراحی وب
همین الان تماس بگیرید