خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، بالاتر از مترو شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، انتهای کوچه مرشدی، پلاک ۱۷ واحد ۱

021-22909216

قیمت سمعک نامریی

سمعک نامریی
در سمعک نامرئی یا سمعک داخل گوشی گاهی از گوش بیمار قالب گوش گرفته می شود. همه قطعات سمعک درون قالب و پوسته جایگذاری می شود و بدون نیاز به قالبگیری سمعک، همان لحظه تحویل داده می شود. (سمعک 2018 – سمعک 2020)


بسته به میزان کم شنوایی، اندازه سمعک مختلف است. در تست شنوایی سنجی هرچه میزان کم شنوایی بیشتر باشد اندازه سمعک هم بزرگتر می شود.
از مزایای سمعک نامریی می‌توان ظاهر کوچک، نامرئی بودن، نیازمند نظافت بودن و شنوایی تا 85 دسی بل را برشمرد.
سمعک‌ داخل گوشی/ سمعک نامریی همانطور که از اسمش پیداست داخل گوش قرار می‌گیرند و قابل رویت نیستند البته این مورد به مدل سمعک، شنوایی سنجی و تکنولوژی ساخت سمعک ارتباط دارد. بسیاری از افراد مایلند جهت بالا بردن اعتماد به نفس خود از سمعک نامریی استفاده کنند.
سمعك داخل گوشي

در سمعک داخل گوشی از گوش بيمار قالب گرفته، و همه قطعات سمعك درون قالب و پوسته جايگذاري مي شود.
اما در سمعك داخل گوشي نسل جديد بدون نياز به قالبگيري، سمعك همان لحظه تحويل داده مي شود.
سمعک داخل گوشی بسته به ميزان كم شنوايي و تست شنوایی سنجی سايزهاي مختلفي دارند به گونه اي كه هرچه ميزان كم شنوايي بيشتر باشد سايز سمعك هم بزرگتر مي شود.
از مزاياي سمعک داخل گوشی/ سمعک نامریی ظاهر كوچك و تقريبا نامرئي آن مي باشد اما به دليل اينكه سمعک نامریی كاملا درون مجراي گوش قرار مي گيرند نظافت آنها بايد رعايت شود.
با توجه به تست شنوایی سنجی برای کم شنوایی تا 85 دسی بل قابل استفاده می باشد.
سمعک نامریی در کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر و سمعک در میرداماد، در انواع مدل سمعک دیجیتال/ سمعک هوشمند/ سمعک ضدآب موجود می باشند.
سمعک داخل گوشی/ سمعک نامریی در هیچ برندی قابلیت شارژ شدن ندارند.
قیمت سمعک نامریی
کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر/سمعک در میرداماد با داشتن انواع سمعک، این امکان را برای مراجعین عزیز فراهم کرده که محدودیتی در انتخاب قیمت سمعک و خرید سمعک نداشته باشند.
قیمت انواع سمعک و خرید سمعک در کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر متناسب با شنوایی سنجی شما تعیین می گردد. خرید سمعک فقط متناسب با بودجه ی شما نیست بلکه قیمت انواع سمعک به انواع کم شنوایی و توقعات شما بستگی دارد.
قیمت اعلامی انواع سمعک در تمامی کلینیک های شنوایی سنجی یکسان است که از حدود قیمت یک میلیون تومان شروع می شود و تمامی مراکز تقریبا از یک لیست قیمت واحد پیروی می کنند.
نکته ای که مراکز شنوایی سنجی مختلف را از هم متمایز می کند، تجربه کاری، مهارت در تجویز و تنظیم دقیق سمعک، استفاده از دستگاه REM در تنظیم سمعک و... می باشد.

به روز ترین مدل سمعک نامریی، سمعک هوشمند، سمعک شارژی در کلینیک تخصصی سمعک برتر موجود می باشند. قیمت سمعک در کلینیک سمعک برتر/سمعک در میرداماد مناسب با هر بودجه ای می باشد.

سمعک برتر آماده ارائه خدمات شنوایی سنجی به شما همراهان گرامیست.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک برتر محفوظ می‌باشد.
طراحی وب
همین الان تماس بگیرید