خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، بالاتر از مترو شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، انتهای کوچه مرشدی، پلاک ۱۷ واحد ۱

021-22909216

سمعک برای ورزشکاران

از عوارض کم شنوایی می توان به کاهش درک شنیداری، انزوا، افسردگی، کاهش روابط اجتماعی اشاره کرد، به خصوص در سن پیرگوشی که افزایش سن مزید برعلت می شود و دقت و توجه شما را هم تحت تاثیر قرار می دهد.


تشخیص اینکه شما کاندید چه نوع سمعکی(سمعک نامریی/سمعک پشت گوشی/سمعک هوشمند/سمعک دیجیتال/سمعک شارژی) هستید بر عهده متخصص شنوایی شناسی می باشد. بر اساس شنوایی سنجی نوع و میزان کم شنوایی، نیاز و توقع شما از شنیدن، محیط زندگی و ارتباطات اجتماعی شما می توانید انتخاب های متنوعی را داشته باشید.
سمعک برای ورزشکاران:
ورزشکارنی که نیازمند سمعک هستند با توجه رشته ورزشی و میزان کم شنوایی، می توانند از سمعک نامریی با ظاهر کوچک استفاده کنند که جاگیری مناسبی هم دارند و موقع دویدن و فعالیت مشکلی ندارند.
نکته مهمی که باید به آن توجه شود خاصیت ضدآب بودن سمعک است که ورزشکاران محترم حتی شناگران می توانند از سمعک ضدآب استفاده کنند که در برابر رطوبت و آب مقاوم باشد.
سمعک از لحاظ ظاهری:
سمعک داخل گوشی بسیار ریز بدون قالبگیری/ سمعک نامریی (2017 -2020)،سمعک داخل گوشی/ سمعک نامریی با قالبگیری که تا کم شنوایی شدید را هم پوشش می دهند و با باتری کار می کنند.

سمعک پشت گوشی معمولی که توسط قالب داخل گوش استفاده می شود و باطری کار می کند و مدل سمعک شارژی هم موجود است.
و سمعک پشت گوشی بسیار ریز RICکه حدود 5.2 سانتی متر است برای افرادی که دوست ندارند سمعکشان دیده شود، افرادی که در فرکانس بم شنوایی خوبی دارند یا در مشکلات پرده گوش که نمیتوان از سمعک داخل گوشی/سمعک نامریی استفاده کرد، گزینه مناسبی می باشد.
سمعک شارژی ليتيوم كه در 4 ساعت شار‍‍ژكامل مي شود وبا فندك ماشين نيزقابل شارژاست. در سمعک شارژی، شارژر سمعك علاوه بر عمل شارژ كردن، وظيفه رطوبت گيري از سمعك راهم دارد.

تکنولوژی سمعک:
سیستمOVP: حذف صدای پیچش سمعک
باند و کانال سمعک که هر چه بیشتر باشد باعث افزایش درک و وضوح شنیداری می گردد.
حذف فیدبک: دونوع فیدبک در سمعک داریم: سوت کشیدن سمعک و پایین آمدن کیفیت صدا(مانند لحظه در آغوش گرفتن افراد که سمعک سوت میکشد)، را از بین می برد.
افزایش درک شنیداری، تلاش شنیداری کمتر و قدرت یادآوری مکالمات بیشتر در در سمعک های نسل جدید هوشمند فراهم شده است.
تجربه یک کیفیت صوتی فوق العاده: گوش دادن به موسیقی و مکالمات چندین نفر به شکل همزمان در محیط های نویزی
اتصال سمعک از طریق اینترنت و بلوتوث به دیگر وسایل ارتباطی: صدای تلفن، تلویزیون و موزیک را مستقیم از سمعک بشنوید. یا زمانیکه کسی پشت درب منزل شماست، صدای آیفون را از سمعک بشنوید و...
شنیدن اصوات فرکانس بالا مانند (س) و (ش) که سبب افزایش درک گفتار می شود.
سرکوب کردن نویز باد / میکروفن چرخشی همه سویه/ تشخیص موقعیت و جهت منابع صوتی / مهار وزوز و درک وزوز از یک مسیر صحیح
کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر/سمعک در میرداماد مجهز به انواع تست های شنوایی سنجی، شنوایی سنجی نوزاد و سمعک، از قبیل سمعک نامریی، سمعک هوشمند و... با قیمت سمعک مناسب می باشد.

به روز ترین مدل سمعک نامریی، سمعک هوشمند، سمعک شارژی در کلینیک تخصصی سمعک برتر موجود می باشند. قیمت سمعک در کلینیک سمعک برتر/سمعک در میرداماد مناسب با هر بودجه ای می باشد.

سمعک برتر آماده ارائه خدمات شنوایی سنجی به شما همراهان گرامیست.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک برتر محفوظ می‌باشد.
طراحی وب
همین الان تماس بگیرید