خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، بالاتر از مترو شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، انتهای کوچه مرشدی، پلاک ۱۷ واحد ۱

021-22909216

نمایندگی سمعک زیمنس

نمایندگی سمعک زیمنس

دفتر ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک برتر به عنوان نمایندگی سمعک زیمنس آلمان در تهران است. سمعک برتر نمایندگی فروش سمعک زیمنس واقع در تهران یعنی نمایندگی سمعک زیمنس در شمال شرق واقع در خیابان شریعتی و نمایندگی سمعک زیمنس در مرکز واقع در گاندی شمالی، است.

نمایندگی فروش سمعک زیمنس

با توجه به اینکه شنوایی یک نعمت خداداد است باید در کم شنوایان از باقیمانده شنوایی محافظت ویژه ای نمود. در سمعک زیمنس تکنولوژی و فناوری مورد استفاده به کیفیت صدای طبیعی بسیار نزدیک است و کلیه ی صداها اعم از صدای محیطی و صدای گفتاری با وضوح بسیار به گوش فرد می رسد. سمعک زیمنس با مدارات پیشرفته و طراحی زیبا کم شنوایانی را که مایل به استفاده از سمعک نیستند راغب می کند تا دوباره به شنوایی طبیعی برگردند. فقط کافیست به کلینیک سمعک برتر، نمایندگی سمعک زیمنس در شمال شرق تهران مراجعه نموده و مدل های مختلف سمعک های زیمنس را مشاهده بفرمایید. انواع مختلف سمعک ها در سمعک زیمنس با قدمت 150 ساله دیده می شود.

•    سمعک داخل گوشی در سایز ها و قدرت های مختلف
•    سمعک جیبی
•    سمعک پشت گوشی در سایزها و قدرت های مختلف
•    سمعک ریک در سایز ها و قدرت های مختلف
•    سمعک شارژی با مدل های مختلف شارژر
•    اکسسوری جهت استفاده بهتر از سمعک
•    سمعک های بلوتوث دار
•    سمعک های وایرلس دار

همچنین کلینیک سمعک برتر برای کاربرانی که از لحاظ مادی دچار مشکل هستند یک سری سمعک های اقساطی در نظر گرفته است. خدمات بعد از فروش سمعک، تنظیم رایگان سمعک، تست شنوایی رایگان، گارانتی هنگام خرید از مزایایی است که کلینیک سمعک برتر در اختیار کاربران سمعک قرار می دهد.
نکته بسیار مهم این است که به علت گرانی سمعک بهتر است خرید سمعک از کلینیک های نمایندگی سمعک صورت بگیرد تا هم در انتخاب سمعک و هم در قیمت سمعک بیمار بیشترین سود را د اشته و از خدمات خوبی بعد از خرید سمعک برخوردار گردد.

سمعک برتر, سمعک زیمنس, نمایندگی سمعک زیمنس

سمعک برتر آماده ارائه خدمات شنوایی سنجی به شما همراهان گرامیست.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک برتر محفوظ می‌باشد.
طراحی وب
همین الان تماس بگیرید