خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، بالاتر از مترو شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، انتهای کوچه مرشدی، پلاک ۱۷ واحد ۱

021-22909216

شنوایی سنجی در قیطریه

شنوایی سنجی در قیطریه

با اینکه یکی از اصلی‌ترین عوامل بروز کم شنوایی، افزایش سن تلقی می‌شود، اما این مورد تنها عامل کم شنوایی و اختلال شنیداری نیست و ممکن است این بیماری برای هرکسی ایجاد شود. به طور کلی حدود 25% افراد بالای 50 سال و نیمی از افراد بالای 80 سال، کم شنوایی را تجربه می‌کنند.

ادامه مطلب

شنوایی سنجی در پاسداران

شنوایی سنجی در پاسداران

یکی از مشکلاتی که در افراد به خصوص در سن بالا اتفاق می‌افتد، کم شنوایی است. کم شنوایی دلایل متعددی دارد و توصیه می‌شود تا قبل از اینکه کم شنوایی شما تشدید شود و سلامت شنواییتان را در معرض خطر قرار دهد، هرچه سریعتر به یک مرکز شنوایی سنجی مراجعه نمایید.

ادامه مطلب

شنوایی سنجی در شمال تهران

شنوایی سنجی در شمال تهران

اگر برای اولین بار در مورد شنوایی سنجی اطلاعات کسب می‌کنید و یا به شما توصیه شده که برای انجام آزمایش‌های شنوایی سنجی اقدام کنید؛ یکی از چالش‌های اصلی که با آن رو به رو خواهید شد، مراجعه به یک کلینیک شنوایی سنجی معتبر است که در کنار استفاده از دستگاه‌های استاندارد دارای کادر حرفه‌ای و مجرب است.

ادامه مطلب

شنوایی سنجی نوزاد

شنوایی سنجی نوزاد

انجام اقدامات مرتبط با شنوایی سنجی نوزادان و کودکان و تست‌های شنوایی سنجی همچون تست ای بی آر از اهمیت بسیاری برخوردار می‌باشد و به همین دلیل؛ والدین نیز باید نسبت به پیگیری این مسئله توجه کافی داشته باشند.

ادامه مطلب

سمعک برتر آماده ارائه خدمات شنوایی سنجی به شما همراهان گرامیست.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت سمعک برتر محفوظ می‌باشد.
طراحی وب
همین الان تماس بگیرید